Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Naszą gminę odwiedzi Św. Mikołaj z Elficą!

  Naszą gminę odwiedzi Święty Mikołaj z Elficą!

  2018.12.07

  Uwaga rodzice i dzieci. Mamy dla Was ważny komunikat. W terminie od 10 do 21 grudnia najmłodszych z naszej gminy w świetlicach odwiedzi Święty Mikołaj z Elficą. Dzisiaj Mikołaj był w Urzędzie Gminy Lubicz, aby spotkać się z przedszkolakami z „Tęczowej Krainy”.

 • Zbigniew Barcikowski nagrodzony przez Michała Kwiatkowskiego

  Zbigniew Barcikowski nagrodzony przez Michała Kwiatkowskiego

  2018.12.05

  Zbigniew Barcikowski - przewodniczący Rady Gminy Lubicz i prodziekan Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie otrzymał wczoraj wyróżnienie za aktywne wspieranie Akademii Copernicus Michała Kwiatkowskiego.

 • Konkurs "Moja Gmina - Moja mała Ojczyzna"

  Kto ty jesteś? Polak mały…

  2018.12.04

  Ojczyzna i gmina to słowa powtarzane w naszych szkołach w roku 100-lecia niepodległości Polski wyjątkowo często. To szczególne wydarzenie zaakcentowano także podczas projektów w Grębocinie i Lubiczu Dolnym.

 • Zanurzeni w „krainie łagodności”

  Zanurzeni w „krainie łagodności”

  2018.12.04

  W Gminnej Bibliotece Publicznej odbyły się warsztaty z poezji śpiewanej, które poprowadziła  znana poetka, autorka tekstów – Aleksandra Bacińska. Ich podsumowaniem był wieczór muzyczno-poetycki w Grabowcu z udziałem barda Leonarda Luthera i zespołu Własny Port.

 • Informacja powiatowego lekarza weterynarii w Toruniu

  Informacja powiatowego lekarza weterynarii

  2018.12.04

  Załączamy ulotkę informacyjną dotyczącą pryszczycy bydła, świń, owiec i kóz przekazaną do rozpowszechnienia przez powiatowego lekarza weterynarii w Toruniu. 

 • Przebudowa ul. Szkolnej w Lubiczu Dolnym

  Przebudowa ul. Szkolnej w Lubiczu Dolnym

  2018.11.29

  Zarząd Dróg, Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej w Lubiczu informuje, że od 30 listopada w związku z przebudową ulicy Szkolnej w Lubiczu Dolnym nastąpią tam utrudnienia w ruchu.

 • Do Lubicza Górnego przyjechała Komisja Europejska

  Do Lubicza Górnego przyjechała Komisja Europejska

  2018.11.23

  Kończącą się rewitalizację ul. Handlowej w Lubiczu Górnym 22 listopada wizytowali wczoraj przedstawiciele Komisji Europejskiej, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju oraz Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

 • Marek Nicewicz

  Poznajcie obecnego wójta Lubicza i jego zastępcę

  2018.11.22

  Od 17 listopada gmina Lubicz ma nowe władze - wójta Marka Nicewicza i zastępcę Wojciecha Rakowieckiego. Kim są? Jakie mają doświadczenie zawodowe, czym się interesują? Prezentujemy ich sylwetki.

 • Główny lekarz weterynarii zaleca ostrożność

  Główny lekarz weterynarii zaleca ostrożność

  2018.11.22

  Uwaga! W związku z realnym zagrożeniem wystąpienia kolejnych ognisk afrykańskiego pomoru świń, główny lekarz weterynarii przypomina o konieczności bezwzględnego przestrzegania zasad bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących trzodę chlewną.

 • Remont basenu. Wyjazdy wstrzymane

  Remont basenu. Wyjazdy wstrzymane

  2018.11.20

  Dofinansowywane przez gminę wyjazdy na basen solankowy do Ciechocinka na razie nie będą kontynuowane. Dostaliśmy informację z uzdrowiska, że korzystanie z basenu w tym roku jest niemożliwe z powodu jego remontu.

Stronicowanie

Banery

Stopka