Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • UWAGA Mieszkańcy zmiana harmonogramu wywozu odpadów

  Uwaga mieszkańcy! Zmiana harmonogramu wywozu odpadów

  2018.08.10

  W związku ze świętem przypadającym 15 sierpnia nastąpi zmiana harmonogramu wywozu odpadów. Prosimy o zapoznanie się z zamieszczoną informacją.

 • UWAGA !

  Usuwanie gniazd os i szerszeni. Gdzie zadzwonić?

  2018.08.02

  Uwaga mieszkańcy! W sprawach związanych z usuwaniem gniazd os i szerszeni należy kontaktować się bezpośrednio z Państwową Strażą Pożarną w Toruniu pod nr. tel. 998!

 • Ulice, amfiteatr, siłownia i park wiejski

  Ulice, amfiteatr, siłownia i park wiejski

  2018.07.19

  Od czterech lat Urząd Gminy Lubicz pracował nad przygotowaniem wielomilionowych inwestycji w Lubiczu Górnym. Za kilka tygodni każdy na własne oczy będzie mógł zobaczyć odmienioną ulicę Handlową.

 • Gmina Lubicz w "Regionie pełnym lata"

  Gmina Lubicz w "Regionie pełnym lata" [video]

  2018.07.18

  O gminie Lubicz przyjaznej mieszkańcom, czyli inwestycjach, które poprawią komfort życia, inicjatywach społecznych, projektach edukacyjnych, zajęciach dla dzieci czy klubie wsparcia seniora.  O tym wszystkim można było usłyszeć 13 lipca w programie TVP Bydgoszcz. 

 • Zachęcamy do lektury „Gońca gminnego”

  Zachęcamy do lektury „Gońca gminnego”

  2018.07.10

  W najnowszym numerze pokazujemy wizualizację ul. Handlowej w Lubiczu Górnym. Prace przy realizacji projektu już się rozpoczęły. Piszemy też o innych inwestycjach drogowych oraz m.in. termomodernizacji szkół.

 • Dotacje z budżetu gminy Lubicz na wymianę pieców

  Dotacje z budżetu gminy Lubicz na wymianę pieców

  2018.07.03

  Rada Gminy Lubicz podjęła uchwałę w sprawie zasad udzielania i rozliczania dotacji celowej z budżetu Gminy Lubicz na dofinansowanie zakupu, montażu i uruchomienia źródła ciepła. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z informacją.

 • Zdrowa ja! To hasło 15-latek z Grębocina

  Zdrowa ja! To hasło 15-latek z Grębocina

  2018.07.03

  Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Grębocinie w ramach ministerialnego programu uczą się, jak dbać o swoje zdrowie, a efekty ich zachowań monitorują specjalne opaski.

 • Nie radzisz sobie? Zadzwoń 800 70 2222

  Nie radzisz sobie? Zadzwoń 800 70 2222

  2018.06.29

  Ministerstwo Zdrowia informuje, że na jego zlecenie Fundacja Itaka prowadzi Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego. Centrum prowadzi całodobową, bezpłatną i anonimową pomoc telefoniczną i online.

 • Aktywizacja w Klubie Integracji Społecznej „Nad Drwęcą”

  Aktywizacja w Klubie Integracji Społecznej „Nad Drwęcą”

  2018.06.28

  Obecnie uczestniczki projektu biorą udział w różnorodnych zajęciach grupowych oraz poradnictwie indywidualnym, m.in. doradztwie zawodowym, treningu interpersonalnym, coachingu, poradnictwie prawnym. W sierpniu rozpoczną szkolenia zawodowe oraz płatne staże u pracodawców.

 • Klub Wsparcia Seniora „Nad Drwęcą”

  Klub Wsparcia Seniora „Nad Drwęcą”

  2018.06.27

  Klub działa od czerwca w świetlicy w Krobi. Seniorzy dowożeni są do niego trzy razy w tygodniu, a animatorzy przez sześć godzin organizują im czas. W jaki sposób?

Stronicowanie

Banery

Stopka