Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Wytrwać aż do miłości dojrzałej

  Wytrwać aż do miłości dojrzałej

  2018.06.01

  - Trzeba dużo rozmawiać, mieć do siebie zaufanie i dzielić się obowiązkami – to recepta na długi związek państwa Kuryło z Grębocina. W maju „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie” wójt Marek Olszewski wręczył trzem parom.

 • System SMS. Prosimy o wypełnienie nowego formularza

  System SMS. Prosimy o wypełnienie nowego formularza

  2018.05.30

  Uwaga! W związku z nowymi obowiązkami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, istnieje konieczność wypełnienia nowej zgody na otrzymywanie informacji drogą SMS. Osoby, których numery telefonów znajdowały się w naszej bazie SMS przed 25.05.2018 r. prosimy zatem o wypełnienie i podpisanie nowego formularza.

 • Mamy nagrodę! Razem możemy więcej

  Mamy nagrodę Super Samorząd 2018!

  2018.05.29

  Gminy Lubicz i Obrowo razem z Fundacją Trybik otrzymały nagrodę „Super Samorząd 2018” za współpracę ponad granicami, zaangażowanie młodzieży oraz rozwój i wzmacnianie wolontariatu.

 • Lubicz Dolny. Zmiana dnia wywozu odpadów

  Lubicz Dolny. Zmiana dnia wywozu odpadów

  2018.05.29

  Informujemy, że od czerwca nastąpi zmiana dnia wywozu odpadów z następujących ulic w Lubiczu Dolnym: Antoniewo, Małgorzatowo i Lampusz. Wywóz zostanie przeniesiony z wtorku na poniedziałek.  

 • Dzień Samorządu Terytorialnego

  Samorząd tworzą wszyscy mieszkańcy

  2018.05.28

  Były wyróżnienia, promocja monografii „Gmina Lubicz. Bez granic”, wystawa archiwalnych fotografii, a na zakończenie koncert „Kochamy polskie piosenki”. Tak w naszej gminie obchodziliśmy Dzień Samorządu Terytorialnego.

 • Ostatnie absolutorium tej kadencji

  Ostatnie absolutorium tej kadencji

  2018.05.28

  Wójt Marek Olszewski absolutorium otrzymał jednogłośnie. Regionalna Izba Obrachunkowa wykonanie ubiegłorocznego budżetu zaopiniowała pozytywnie, bez zastrzeżeń.

 • A czy ty wiesz, co Twoje dziecko robi w internecie?

  A czy ty wiesz, co Twoje dziecko robi w internecie?

  2018.05.28

  Hejt, grooming, cyberstalking, patostreaming. Czy w ogóle znamy te pojęcia? A z takimi zjawiskami stykają się nasze dzieci w wirtualnym świecie. Była o tym mowa na otwartej konferencji „Internet. Świadomy rodzic - bezpieczne dziecko. Nowe technologie” w Krobi.

 • W majowym numerze m.in. wywiad z wójtem Markiem Olszewskim

  Zachęcamy do lektury "Gońca gminnego"

  2018.05.23

  Ukazał się majowy numer biuletynu informacyjnego gminy, a w nim m.in. wywiad z wójtem Markiem Olszewskim, który wyjaśnia jak funkcjonuje samorząd, skąd biorą się pieniądze w budżecie, jak wygląda procedura ich wydawania.

 • Uwaga! Dziki w Grębocinie. Nie dokarmiaj ich

  Uwaga! Dziki w Grębocinie. Nie dokarmiaj ich

  2018.05.22

  Głównym powodem pojawienia się dzikiej zwierzyny na terenach zabudowanych jest łatwy dostęp do pożywienia. Dlatego apelujemy, aby nie dokarmiać dzików.

   

 • Linia nr 35 wraca na dawną trasę

  Linia nr 35 wraca na dawną trasę

  2018.05.17

  Uwaga! W związku z zakończeniem przebudowy ulicy Bankowej w Lubiczu Górnym, od poniedziałku 21 maja godz. 4:50, autobusy linii nr 35 wznowią kursowanie przez przystanek Lubicz Osiedle.

Stronicowanie

Banery

Stopka