Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Nowa stawka za śmieci

  Nowa stawka za śmieci

  2020.01.09

  Nowa stawka za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od 1 stycznia 2020 r. wynosi miesięcznie 19 zł od każdej osoby. W najbliższym czasie otrzymacie Państwo wszystkie informacje drogą listową. Opłatę można wnosić do końca miesiąca.

 • Marszałek czeka na uwagi mieszkańców

  Marszałek czeka na uwagi mieszkańców

  2020.01.07

  Województwo Kujawsko-Pomorskie rozpoczęło wykonanie weryfikacji, które wskaże tereny w granicach Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Drwęcy, które nie podlegają niektórym zakazom związanym z takim właśnie terenem. Prosimy o zapoznanie się z pismem.

 • Ruszamy z budową ul. Toruńskiej w Grębocinie

  Ruszamy z budową ul. Toruńskiej w Grębocinie

  2019.12.20

  Rozbudowę ul. Toruńskiej w Grębocinie gmina rozpocznie w przyszłym roku. Dziś wójt Marek Nicewicz podpisał w tej sprawie umowę z wykonawcą. W ramach inwestycji zostanie także m.in. wykonana kanalizacja deszczowa oraz nowe oświetlenie drogowe z oprawami LED na słupach stalowych.

 • Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2020 roku

  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2020 roku

  2019.12.20

  Prosimy o zapoznanie się z ulotką z harmonogramem wywozu odpadów komunalnych w przyszłym roku oraz innymi użytecznymi informacjami związanymi z tematem gospodarki odpadami.

 • Spotkanie świąteczno-noworoczne w Złotorii

  Spotkanie świąteczno-noworoczne w Złotorii

  2019.12.20

  Wczoraj władze gminy Lubicz podsumowały mijający rok. Wójt Marek Nicewicz wręczył też nagrody „za wkład i zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnej”. Nagrodził także najlepszych sportowców.

 • Odbiór odpadów w okresie świątecznym i noworoczne korekty

  Odbiór odpadów w okresie świątecznym i noworoczne korekty

  2019.12.17

  Uwaga! W związku z okresem świąteczno-noworocznym nastąpi korekta terminu wywozu odpadów komunalnych. Poza tym od stycznia na stałe zmieni się dzień wywozu odpadów dla siedmiu miejscowości.

 • Stawki podatków i opłat obowiązujące w 2020 roku

  Stawki podatków i opłat obowiązujące w 2020 roku

  2019.12.16

  Prezentujemy wysokość stawek: podatku rolnego, podatku od nieruchomości i podatku od środków transportowych, które na terenie gminy Lubicz będą obowiązywały od 1 stycznia 2020 r.

 • Przestrzegamy przed fałszywym urzędnikiem!

  Przestrzegamy przed fałszywym urzędnikiem!

  2019.12.12

  Przestrzegamy! Otrzymaliśmy informację, że na terenie gminy pojawiła się osoba, która podaje się za pracownika Urzędu Gminy Lubicz i w imieniu nowego wójta ma pomóc mieszkańcom w odzyskaniu podatku.

 • Świąteczne spotkanie wójta z sołtysami

  Świąteczne spotkanie wójta z sołtysami

  2019.12.12

  Sołtysi z naszej gminy kilka razy w roku biorą udział w szkoleniach w urzędzie, dzięki którym poznają aktualny stan spraw ważnych dla mieszkańców, przekazują wnioski z sołectw i dyskutują.

 • Plany polowań zbiorowych kół łowieckich

  Plany polowań zbiorowych kół łowieckich

  2019.12.06

  Prosimy o zapoznanie się z planami polowań zbiorowych w tym sezonie łowieckim kół, których obwody obejmują lasy na terenie naszej gminy.

Stronicowanie

Banery

Stopka