Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Wyniki badania do odbioru w urzędzie

  Wyniki badania do odbioru w urzędzie

  2017.12.19

  Osoby, który w październiku i listopadzie w Lubiczu Górnym, Grębocinie i Złotorii wzięły udział w badaniach mających na celu wykrycie wirusowego zapalenia wątroby, wyniki mogą odbierać w Urzędzie Gminy Lubicz, pok. nr 9.

 • Podsumowanie gminnego konkursu plastycznego w "Małym Misiu"

  Przedszkolaki rysowały przyrodę zimą

  2017.12.18

  13 grudnia w Przedszkolu Niepublicznym „Mały Miś” w Grębocinie odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Przyroda zimą”. Z tego powodu przedszkole odwiedził gość honorowy przewodnicząca Rady Gminy Lubicz Hanna Anzel.

 • Woda z wodociągu Agrofoodu nadaje się do picia

  Woda z wodociągu Agrofoodu nadaje się do picia

  2017.12.15

  Uwaga! Gmina otrzymała informację, że woda z wodociągu Agrofoodu w Grabowcu nadaje się już do picia. Trzy tygodnie temu pojawiły się wiadomości o problemach z jakością wody z tego wodociągu. Osobom, które z niego korzystały gmina natychmiast zapewniła zastępczy punkt czerpania wody.

 • Informacja na temat budowy w Krobi

  Informacja na temat budowy w Krobi

  2017.12.11

  W Krobi realizowana jest inwestycja Toruńskich Wodociągów, które budują przewód tłoczny dla gminy Obrowo. Inwestycja nie spełnia warunków umowy, dlatego kierownik budowy został zobowiązany przez gminę Lubicz do zakończenia prac do 15 grudnia, a także odtworzenia do stanu pierwotnego wszystkich zniszczonych dróg i poboczy.

 • Przebudowa ulicy Lipowej w Gronowie

  Przebudowa ulicy Lipowej w Gronowie

  2017.12.08

  W gminie Lubicz kolejne drogi zyskują nowe nawierzchnie. Jedną z nich jest tzw. Lipowa w Gronowie.

   

 • -

  Przystań - warsztaty kultury dostępnej wsi

  2017.12.04

  Pomorskie Towarzystwo Muzyczne w terminie 19 czerwca - 22 grudnia 2017 r. realizuje projekt „PRZYSTAŃ – warsztaty kultury dostępnej wsi”, prowadzony w ramach programu MKiDN KULTURA DOSTĘPNA.

 • Masz zaległości w ZUS? Rozłóż swój dług na raty

  Masz zaległości w ZUS? Rozłóż swój dług na raty

  2017.12.01

  Przedsiębiorcy, którzy mają problem z opłacaniem składek mogą skorzystać z ulgi, która polega na rozłożeniu zadłużenia na raty. Dzięki temu będzie można spłacić zaległe składki w dłuższym terminie, a Zakładem Ubezpieczenia Społecznego zawiesi postępowanie egzekucyjne. Ważne, aby porozumieć się z ZUS do końca roku. 

 • Od 4 grudnia zmiany w rozkładzie jazdy

  Uwaga! Nowy rozkład jazdy linii nr 23

  2017.11.30

  Informujemy, że w związku z przebudową ul. Turystycznej w Toruniu, od 4 grudnia nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 23. Obowiązujący nowy rozkład oraz zestawienia kursów zamieszczamy w plikach do pobrania. 

 • Oddaj szkole elektrośmieci i baterie

  Oddaj szkole elektrośmieci i baterie

  2017.11.30

  Jeśli macie w domu stary i niepotrzebny sprzęt elektroniczny, zapraszamy do udziału w akcji „Moje miasto bez elektrośmieci”, w którym bierze udział Szkoła Podstawowa w Złotorii. Dzięki Waszej pomocy szkoła może otrzymać sprzęt dydaktyczny, np. tablice multimedialne i laptopy. 

 • Wnioski są przyjmowane do 15 grudnia 2017 r.

  Dotacja na założenie własnej działalności

  2017.11.29

  24 400 zł – taką dotację na założenie własnej firmy mogą otrzymać osoby bezrobotne lub bierne zawodowo, które ukończyły 30 lat. Rekrutacja do projektu „Fabryka Firm” trwa do 15 grudnia. Jakie warunki trzeba jeszcze spełnić?

   

Stronicowanie

Banery

Stopka