Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Mamy własne ekipy pogotowia wodno-kanalizacyjnego

  Mamy własne ekipy pogotowia wodno-kanalizacyjnego

  2019.11.12

  Lubickie Wodociągi mają własne zespoły pogotowia wodno-kanalizacyjnego świadczące pomoc w sytuacjach awaryjnych zdarzających się na sieci gminnej.  Pogotowie jest czynne 24 godziny na dobę pod nr tel. 605 356 529.

 • Urząd Gminy pracuje w sobotę 16 listopada

  W Wigilię urząd nie będzie otwarty

  2019.11.06

  24 grudnia (Wigilia Bożego Narodzenia) Urząd Gminy Lubicz nie pracuje. W zamian był czynny 16 listopada (sobota).

 • Nie będzie książeczek opłat za śmieci

  Nie będzie książeczek opłat za śmieci

  2019.11.05

  Uwaga! Mieszkańcy, którzy chcą otrzymać książeczki opłat za odpady komunalne powinni skontaktować się z Referatem Gospodarki Odpadami do końca listopada br.

 • Lifting szkoły za ponad 5 mln zł

  Lifting szkoły za ponad 5 mln zł

  2019.11.05

  Szkoła Podstawowa w Lubiczu Górnym, której historia sięga 100 lat, swój jubileusz będzie obchodzić w zupełnie nowej odsłonie. Dzięki termomodernizacji nie tylko poprawił się wygląd placówki, ale także „efektywność energetyczna”. Co to takiego?

 • Zapraszamy do lektury "Gońca gminnego"

  Zapraszamy do lektury "Gońca gminnego"

  2019.10.31

  Udostępniamy Państwu październikowy numer naszego Biuletynu Informacji Publicznej. Na razie możecie przeczytać go w wersji pdf na naszej stronie internetowej, a w przyszłym tygodniu znajdziecie go we wszystkich sołectwach.

 • Nie wyrzucaj! Przyjmiemy za darmo

  Nie wyrzucaj! Przyjmiemy za darmo

  2019.10.29

  W gminnym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych możesz bezpłatnie zostawić posortowane stare lub niepotrzebne rzeczy. 2 listopada PSZOK będzie zamknięty, a od 4 listopada do końca lutego pracuje w godz. 8.00-16.00, a w soboty w godz. 9.00-14.00.

 • W przyszłym roku będzie kino letnie!

  W przyszłym roku w Józefowie będzie kino letnie!

  2019.10.25

  Qulturoweekendy oraz place zabaw w Gronowie i Młyńcu Drugim - te lubickie projekty zdobyły dofinansowanie z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili!

 • Gaz ziemny w drugiej części Grębocina

  Gaz ziemny w drugiej części Grębocina

  2019.10.25

  Po wielu latach sieć gazową zyska również druga część Grębocina - po lewej stronie drogi do Olsztyna. Polska Spółka Gazownictwa przygotowała się już do tej inwestycji. Roboty budowlane mają rozpocząć się na przełomie roku.

 • Wsparcie dla dzieci, młodzieży i rodziców

  Wsparcie dla dzieci, młodzieży i rodziców

  2019.10.21

  Grębociński Oddział Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chełmży od 21 października działa już w nowym miejscu i lepszych warunkach. Jeśli macie potrzebę konsultacji ze specjalistami z poradni, znajdziecie ich teraz w miejscowej szkole podstawowej.

 • Darmowe certyfikowane kursy językowe

  Darmowe certyfikowane kursy językowe

  2019.10.17

  Chcesz nauczyć się języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego, albo też podwyższyć swoje umiejętności w zakresie tych języków? Proponujemy Wam darmowe kursy organizowane przez Urząd Marszałkowski we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku i firmą Training House.

Stronicowanie

Banery

Stopka