Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Rozliczając PIT, wspieraj gminę

Pieniądze z Twoich podatków mogą trafić do gminy Lubicz. Nie musisz być zameldowany, wystarczy że tu mieszkasz. Twoje pieniądze z PIT-u w prawie 38 proc. wracają do budżetu gminnego w postaci subwencji.

Twoje pieniądze z PIT-a, niezależnie czy wypełnionego tradycyjnie czy elektronicznie, gmina przeznacza m.in. na modernizację i budowę dróg, chodników, placów zabaw, obiektów sportowych i inne potrzeby. To dlatego samorząd może się rozwijać.

Aby ułatwić mieszkańcom roczne rozliczenie podatkowe, gmina Lubicz przystąpiła do projektu „Wspieraj lokalnie”, dzięki któremu nasi mieszkańcy zeznanie podatkowe za 2018 r. mogą złożyć bezpłatnie, łatwo, szybko i bezpiecznie.

Spersonalizowaną dla Lubicza wersję programu PITax.pl znajdziecie na tej stronie internetowej, gdzie na dolnym ruchomym pasku umieściliśmy ikonę projektu „Wspieraj lokalnie”. Wystarczy w nią kliknąć i dalej postępować według podpowiedzi programu. Spersonalizowana wersja projektu zachęca też do przekazania 1% podatku organizacjom z terenu naszej gminy. Co bardzo istotne, składając deklarację podatkową PIT-36, PIT-36L, PIT-37 poinformuj Urząd Skarbowy o miejscu swojego zamieszkania w gminie Lubicz. Wystarczy, że adres zamieszkania wpiszesz w odpowiedniej rubryce w sekcji B.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

6.02.19

drukuj (Rozliczając PIT, wspieraj gminę)

  • Sreen z programu

« wstecz

Banery

Stopka