Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Zapraszamy do lektury „Gońca gminnego”

Ukazał się pierwszy w tym roku numer „Gońca gminnego” - w odświeżonym wydaniu i w większej objętości. A co w nim znajdziecie?

W najnowszym numerze „Gońca” przeczytacie m.in. o tym, na jakie zadania radni przeznaczyli tegoroczny budżet.  Piszemy też o zebraniach wiejskich i budowie świetlicy w Młyńcu Drugim.

W numerze znajdzie także wiele użytecznych informacji: nowe godziny pracy urzędu, gdzie za darmo wywieźć śmieci, zaproszenie na Dzień Kobiet i bezpłatne szkolenia komputerowe oraz rozpiskę wyjazdów na basen i zajęć w świetlicach, a także gdzie szukać wsparcia w przypadku problemów z uzależnieniem.

Nowością jest strona Rady Gminy Lubicz, gdzie przeczytacie felieton, prezentacje sylwetek radnych oraz rubrykę „Śladem interpelacji”, gdzie tym razem poruszono temat poradni w Lubiczu Górnym.

„Gońca” można dostać w urzędzie gminy, u wszystkich sołtysów, w szkołach, bibliotekach, a także we wszystkich innych gminnych instytucjach, w niektórych sklepach oraz w niedzielę w kościołach. Przeczytacie go także tutaj.

22.02.19

drukuj (Zapraszamy do lektury „Gońca gminnego”)

« wstecz

Banery

Stopka