Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Czasowa zmiana organizacji ruchu w Krobi

Po świętach rusza budowa kanalizacji w Krobi. Od poniedziałku wykonawca ma zwieźć sprzęt w rejon budowy. W związku z inwestycją nastąpią utrudnienia w ruchu.

Ten etap inwestycji obejmie ulice: Osiedlową, Osikową, Cisową, Żytnią, Makową, Oliwkową, Olimpijską, Pod Dębami, Poprzeczną i Okrągłą (poniżej mapka).

Od 15 kwietnia wykonawca, czyli firma „Wimar” z Koronowa planuje na placu budowy zgromadzić potrzebny sprzęt. Roboty mają zacząć się po świętach w dwóch miejscach - na ul. Żytniej i ul. Olimpijskiej.

W związku z budową w Krobi zostanie wprowadza częściowa zmiana organizacji ruchu. – Wspólnie z wykonawcą ustaliliśmy ją w taki sposób, aby uciążliwości były jak najmniej dotkliwe dla mieszkańców – mówi Grażyna Buczeń, kierownik Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej w Lubiczu.

To przede wszystkim zwężenia na odcinkach po ok. 50 metrów, zatem mimo utrudnień spowodowanych robotami będzie można przejechać.

Czasowo zostaną zamknięte, wyłącznie prowadzące do kilku posesji, dwa ślepe odcinki ulic Pod Dębami i Okrągłej. Wcześniej wykonawca ma obowiązek uprzedzić o tym właścicieli domów znajdujących się na tych ulicach.

Koordynator inwestycji ze strony gminy Paweł Bagiński (Lubickie Wodociągi): nr tel. 56 678 53 14, e-mail p.baginski@lubickie-wodociagi.pl.

Kierownik budowy firmy „Wimar” - Marcin Papke: nr tel. 382 13 35, m.papke@wimar.pl.

12.04.19

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

drukuj (Czasowa zmiana organizacji ruchu w Krobi)

  • Logotypy
  • Mapka inwestycji

« wstecz

Banery

Stopka