Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Szkolenie "Komputer na świat"

Gmina Lubicz informuje, że przystąpiła do realizacji projektu grantowego pn. "Komputer na świat" w ramach projektu "Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: kujawsko-pomorskiego i łódzkiego" (nr projektu POPC.03.01.00-00-0081/18),  współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, w partnerstwie z Fundacją Klucz do Przyszłości z siedzibą w Toruniu - inicjatorem współpracy.  Gmina zdecydowała się realizować projekt z uwagi na jego cele, które służyć będą mieszkańcom Lubicza - tj. podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców, w tym w szczególności wzrost umiejętności obsługi komputera i stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych u 144 uczestników. Partnerem wiodącym w projekcie jest Gmina Lubicz.

Uwaga! Mamy jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy do udziału. Warsztaty są dwudniowe, darmowe. Do wyboru macie jeden z modułów:

  1.  „Rodzic w Internecie” 
  2. „Mój biznes w sieci” 
  3. „Moje finanse i transakcje w sieci” 
  4. „Działam w sieciach społecznościowych” 
  5. „Tworzę własną stronę internetową z wykorzystaniem popularnych kreatorów” 

Więcej na temat modułów pisaliśmy tutaj

Zapisy (dla osób powyżej 25. lat) e-mailowo: pr@lubicz.pl (proszę podać imię, nazwisko, miejscowość oraz wybrać jeden moduł), telefonicznie 56 674 40 15 lub osobiście - pok. nr 7, budynek B Urzędu Gminy Lubicz.

27.06.19

drukuj (Szkolenie "Komputer na świat")

  • Plakat informacyjny

« wstecz

Banery

Stopka