Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY LUBICZ

Rada Gminy Lubicz uchwaliła Studium uwankowań i kierunków zagospodarowania gminy Lubicz dnia 11 października 2011 roku uchwałą Nr XV/176/2011

GEOPORTAL GMINNY

Geoportal gminny prezentuje przeróżne informacje, między innymi informacje o kierunkach zagospodarowania przestrzennego zawartych w studium.  Za pomocą goeportalu gminnego można bez trudu sprawdzić jaki kierunek zagospodarowania terenu wskazany jest w studium dla konkretnego terenu. Wystarczy rozwinąć warstwy, włączyć warstwę zagospodarowanie przestrzenne, wyłączyć domyślnie włączone plany i włączyć studium a następnie skorzystać z wyszukiwarki albo...

Poniżej link do geoportalu z warstwami ustawionymi optymalnie (zdaniem autora niniejszego opisu) do wyszukiwania  konkretnych terenów. Wystarczy kliknąć i szukać. 

To co jest prezentowane w geoportalu to załącznik nr 2b czyli przedstawione graficznie kierunki zagospodarowania przestrzennego. Jest to plansza wynikowa powstała na podstawie analiz i zestawień, których graficzną reprezentację znajdziemy w pozostałych załącznikach do uchwały. Załączniki te publikujemy poniżej.  

I jeszcze jedna uwaga techniczna. Praca ze studium wymaga cierpliwości. Mamy tu do czynienia z dużym plikiem rastrowym (potocznie mówiąc obrazkiem, zdjęciem) skanowanym w dużej gęstości optycznej. Ściągnięcie takiego "obrazka" na lokalny komputer, jego przetworzenie i wyświetlenie musi trochę potrwać. Niech nas nie dziwi wyświetlana przez chwilę biała plama, gdy nagle z Lubicza Dolnego postanowimy "się przemieścić" do Gronowa, na przykład.  Tak być musi. 

  • Skrót do geoportalu
    Czasami ładowanie przekracza limit czasu oczekiwania przeglądarki i pojawiają się dziwne komunikaty. Klikamy OK i po kliknięciu strona ładuje się natychmiast.

Uchwała z załącznikami

  • autor: opublikował: Sławomir Szczęśniak, data: 2011.10.17

Banery

Stopka