Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

W sobotę 11 stycznia przyjedzie krwiobus

Jeżeli możecie, to bądźcie. W sobotę przy okazji wośpowego biegu  będzie też można oddać krew w krwiobusie, który znajdziecie na terenie szkoły w Lubiczu Dolnym w godz. 10.00-15.00.

WOŚP. Co można wylicytować?

Ugotowanie obiadu przez wójta gminy Lubicz Marka Nicewicza, pamiątkowe monety z autografem Jurka Owsiaka, oryginalna koszulka meczowa koszykarza "Twardych Pierników z autografami pozostałych zawodników... i wiele innych atrakcji będzie można wylicytować w trakcie niedzielnego gminnego 28. Finału w Lubiczu Dolnym.

Programy niedzielnego gminnego finału i wydarzeń w sołectwach

W niedzielę Lubicz z ogromną mocą zagra w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. To pierwszy w historii gminy Finał Orkiestry.  Ale jaki! W licytacji będzie można wygrać m.in. obiad ugotowany przez wójta, drewniane kanu czy rosyjski bagnet z czasów zaborów.

Zobacz mapkę tras lubickiego biegu wośpowego

Do naszego biegu orkiestrowego do 7 stycznia, co nas bardzo cieszy, zgłosiło się ponad 160 osób! Przypominamy, że spotykamy się w sobotę 11 stycznia przy boisku "orlik" w Lubiczu Dolnym. Pierwszy bieg - kilometrowy dla dzieci - rozpocznie się o godz. 11.00.

„Z Biegiem Drwęcy – Lubicki bieg dla WOŚP”

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem biegu „Z BIEGIEM DRWĘCY – Lubicki bieg dla WOŚP” oraz do rejestracji. Osobom zarejestrowanym gwarantujemy pakiety startowe, a w nich m.in. numer startowy, oryginalną koszulkę biegu i gadżety od sponsorów.

Lubicki Sztab WOŚP #5490 działa już pełną parą

Po raz pierwszy w historii naszej gminy w akcji dowodzonej przez Jurka Owsiaka zagramy jako Lubicki Sztab WOŚP! Wydarzenia odbędą się w czterech szkołach, a zarówno młodzi, jak i starsi miłośnicy joggingu spotkają się na biegu dla WOŚP-u.

Banery

Stopka