Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Wyłączenia prądu w naszej gminie

REJON DYSTRYBUCJI TORUŃ           

PRZERWY W DOSTAWIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ  

W związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych  zostaną pozbawieni napięcia  niżej podani odbiorcy

 Data

Godz.

Adres 

10.02.2020

11.30-15.00

Stacja Watzenrodego 10

 

07.30-11.30

Stacja Obrowo 14

 

10.30-15.00

Stacja Grabowa obw.400

 

09.00-15.00

Stacja Kręta ul. Poznańska 264 , Kreta ,Stepowa , Łozowa

 

07.00-10.30

Stacja Januszewo 1 obw. Dźwierzno

 

10.00-13.30

Stacja Januszewo 2 obw.100 i 200

 

08.30-14.30

Stacja Silno 3 obw. Ferma Silno

 

08.30-11.30

Stacja Czarne Błota 13

 

11.30-14.30

Stacja Gostkowo 6,5,2,4,3,1,Papowo 4,8,2,1,15,12,5,9,3,Koniczynka , Lipniczki 3 , Grębocin 19,36,10,11,PKP,Panattoni . Gostkowo ulica Ekologiczna, Grębocin ulice Dworcowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Kolejowa, Kolonia Papowska, Spółdzielcza, Kolonia Papowska , Koniczynka , Lipniczki , Łysomice ulice Leśna, Warszawska, Papowo Toruńskie ulice Brzozowa, Bukowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Deszczowa, Dębowa, Dworcowa, Heweliusza, Jarzębinowa, Jesionowa, Kanałowa, Kasztanowa, Kościelna, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Malwowa, Osiedlowa, Parkowa, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Spółdzielcza, Warszawska, Wiejska, Wiśniowa, Zbożowa, Żytnia, Piaski , Zakrzewko , Zławieś Mała ulica Osiedlowa

 

09.00-10.00

Stacja Szubińska 2

11.02.2020

07.30-12.00

Stacja Lulkowo 7 obw.300

 

10.00-15.00

Stacja Archidiakonka 1 obw.100

 

10.30-13.30

Stacja Sąsieczno 2 obw.400

 

08.00-13.00

Stacja Świerczynki

 

08.30-15.30

Stacja Brzoza 1 obw.100

12.02.2020

08.00-12.30

Stacja Czarne Błoto 10 , Czarne Błoto ulice Leszczynowa, Oliwkowa, Rajska, Sosnowa, Topolowa, Wierzbowa

 

10.00-15.00

Stacja Zamek Bierzgłowski 2 obw.300

 

07.00-11.30

Stacja Dębiny 1,2,3,7,Wybczyk 1 , Wybcz   2,3,4,5,6,7

 

08.00-12.00

Stacja Elgiszewo 13

 

08.30-11.30

Stacja Mirakowo 1,2,3,5,Morczyny 1,2

 

08.30-15.30

Stacja Mirakowo 1,5 ,3,2

 

 

08.00-14.00

Stacja Grębocin 24 , Toruń ulice Granitowa, Wapienna

13.02.2020

08.00-12.00

Stacja Obrowo 23 obw.100

 

10.00-15.00

Stacja Obrowo 20 obw.100

 

08.00-10.00

Stacja Plac Budowy Brzoza , Brzoza 3,1,2 , Czerniewice 5 Wiadukt

 

08.00-14.30

Stacja Krobia 8 obw.400

 

08.30-15.30

Stacja OTL obw.300 Mohna -Żwirki i Wigury Stacja Popiela  obw.1400 Żwirki i Wigury

               

08.30-11.30

Stacja Turzno 5,14,6,10,4,9,11,13,3,7,5,15,12 , Kamionki Małe 6 , Gronówko 2,1 , Brzeźno 1,3 . Gronówko , Kamionki Duże , Kamionki Małe , Turzno ulice Gronowska, Kasztanowa, Łączna, Osiedlowa, Parkowa, Toruńska, Wspólna, Zacisze

14.02.2020

07.30-11.00

Stacja Złotoria 3 obw.200

 

10.00-13.00

Stacja Mierzynek 3 obw.500

 

08.00-09.00

Stacja Kawęczyn 2 obw.200

 

08.00-14.00

Stacja Czarne Błota 11 , Czarne Błoto ulice Brzozowa, Łubinowa, Olchowa, Wierzbowa, Rozgarty ulice Łubinowa, Zielona Polana

 

08.30-14.30

Stacja Brzezinko 2 , Czarne Błoto ulice Brzozowa, Łubinowa, Olchowa, Wierzbowa, Rozgarty ulice Łubinowa, Zielona Polana

 

08.00-11.30

Stacja Łążyn 3,4 k/Dobrzejewic Bachorze ,Bachorze 2 , CEDRUS

11.02.20

 

 

drukuj (Wyłączenia prądu w naszej gminie)

« wstecz

Banery

Stopka