Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Dla pań zaśpiewa Ivan Komarenko

Na to wydarzenie panie z naszej gminy czekają cały rok. Tegoroczny Dzień Kobiet będziemy świętować 7 marca w Lubiczu Górnym wraz z autorem przeboju „Czarne oczy”.

- Tegoroczny Dzień Kobiet w formule „Forum Kobiet Kreatywnych” jest zaproszeniem mieszkanek naszej gminy na popołudniową kawę z ciastem lecz nie zabraknie także innych atrakcji – mówi wójt Marek Nicewicz

- Kto wystąpi na Dniu Kobiet? - mieszkanki naszej gminy dopytywały o to już od dłuższego czasu. Gwiazdą tegorocznego wydarzenia będzie Ivan Komarenko. Szerszej publiczności najbardziej znany z przeboju „Czarne oczy”. Piosenkarz urodził się w Kazachstanie, od 2010 roku posiada obywatelstwo polskie. Na scenie występuje od kilkunastu lat. Zagrał ponad 2 tys. koncertów w Polsce i za granicą dla Polonii (Niemcy, Włochy, Belgia, Litwa, Ukraina, Wielka Brytania, Irlandia, Austria, USA, Kanada). Brał udział w wielu programach telewizyjnych, serialach, festiwalach, m.in. na Eurowizji.

Koncert Ivana o godz. 18.00 (szkoła podstawowa).

Natomiast całe wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.00. Jak zwykle na panie będą czekały stoiska z kosmetykami, rękodziełem, ubraniami, lokalnymi specjałami oraz innymi atrakcjami. O 16.00 wystąpi Edi, czyli Adrian Pruski, wyjątkowy iluzjonista znany z programu „Mam talent”. W programie także pokazy związane ze zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną, kreatywnego szycia, ratownictwa medycznego oraz konkurs z nagrodami. A publiczność będzie miała okazję rozstrzygnąć konkurs pasztetów przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich (zgłoszenia do 5.03 pod nr tel. 56 674 40 16; szczegółowe informacje w załączniku).

Co roku dużą atrakcyjnością cieszy się także występ panów sołtysów, więc i w tym roku go nie zabraknie.

Gminy Dzień Kobiet zakończy się ok. godz. 19.00

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie są do odbioru u sołtysów, radnych. Liczba miejsc ograniczona.

12.02.20

drukuj (Dla pań zaśpiewa Ivan Komarenko)

  • Logotypy
  • Ivan Komarenko. Fot. Nadesłane
  • Adrian Pruski. Fot. Nadesłane

« wstecz

Banery

Stopka