Urząd Gminy Lubicz

Herb

Urząd Gminy w Lubiczu

Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Jednostki organizacyjne

MENU

Treść strony

SOŁTYS:

Ludwik Wikiera
tel. 797 999 877


RADA SOŁECKA:

Katarzyna Torkowska - Członek

Roman Komolibio - Członek

Krzysztof Czynszak - Członek

drukuj ()


OBWIESZCZENIE

Lubicz 2015.02.04

 

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY LUBICZ

 

      Dnia 23 lutego 2015 r. (poniedziałek) o godzinie 18.00  w świetlicy wiejskiej w miejscowości Kopanino odbędzie się zebranie wiejskie, podczas którego nastąpi wybór sołtysa i rady sołeckiej.

     Dla prawomocności obrad zebrania wiejskiego w pierwszym terminie, niezbędna jest obecność co najmniej 1/5 uprawnionych mieszkańców sołectwa.

     W przypadku niższej frekwencji, dla prawomocności obrad, dokonanych wyborów i podjętych uchwał, zebranie odbędzie się w drugim terminie tj. o godzinie 18.30 .

 

                                                       Wójt Gminy Lubicz

                                                     - Marek Olszewski - 


DZIEŃ DZIECKA W KOPANINIE

8 czerwca br. po raz kolejny całe rodziny obchodziły Dzień Dziecka w Kopaninie. Przy pięknej pogodzie dzieci korzystały z wielu przygotowanych atrakcji. Przy muzyce tańczyły z bohaterami bajek: Kubusiem Puchatkiem, Tygryskiem oraz myszką Miki.


PIKNIK RODZINNY W KOPANINIE

18 sierpnia 2013 r. w Kopaninie odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych uczestników Pikniku


DZIEŃ DZIECKA W KOPANINIE

W sobotę 2013 r. w Kopaninie odbyła się rodzinna impreza z okazji Dnia Dziecka, finansowana z funduszu sołeckiego. Jej organizatorami byli członkowie Rady Sołeckiej Kopanina na czele z Sołtysem Ludwikiem Wikierą. Przy pięknej pogodzie mieszkańcy wsi wraz ze swoimi pociechami mieli okazję korzystać z wielu atrakcji.

KOPANINO PO RAZ TRZECI GOŚCIŁO PIELGRZYMÓW Z TORUNIA
5 września 2008 r. wieś Kopanino po raz trzeci gościła pielgrzymów z toruńskiej parafii św. Piotra i Pawła, wędrujących do Sanktuarium Maryjnego w miejscowości Skępe. Na pielgrzymów czekało ognisko, przy którym piekli kiełbaski, był też chlebek ze smalcem i ogórkiem.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.