Urząd Gminy Lubicz

Herb

Urząd Gminy w Lubiczu

Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Jednostki organizacyjne

MENU

Treść strony

INWESTYCJE GMINNE

Rok 2006 obfitował w szereg inwestycji gminnych:

1) Zakokończono budowę sali gimnastycznej przy ZS Nr 1 w Lubiczu Górnym. Uroczyste otwarcie nowej sali odbyło się 4 września br.

2) Remontowany budynek szkoły podstawowej w Grębocinie także zyskał nowe oblicze. Odnowione zostały m.in. sale lekcyjne, łazienki, korytarze oraz sala gimnastyczna.

3) Zakończono budowę budynku gospodarczego dla Klubu Sportowego Flisak w Złotorii.

4) Do końca wakacji zakończy się również kolejny etap budowy boisk ogólnodostępnych w Lubiczu Dolnym. Wykonano już roboty ziemne i oświetlenie, przygotowano podłoże pod nasadzenia.
W chwili obecnej wykonywana jest nawierzchnia. Oficjalne przekazanie obiektów sportowych Szkole Podstawowej nr 1 w Lubiczu nastąpi dnia 23 września br.

5) Trwają roboty remontowe budynku byłego przedszkola, na cele administracji publicznej. Na adaptacji przedszkola nastąpiła zmiana wykonawcy z firmy "Promet" z Włocławka, z którą Gmina zmuszona była rozwiązać umowę, na firmę "Tyrbud"  ze Złotorii. Po tej zmianie na budowie następuje znaczny postęp prac.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.