Urząd Gminy Lubicz

Herb

Urząd Gminy w Lubiczu

Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Jednostki organizacyjne

MENU

Treść strony


Informacje na temat pomocy żywnościowej w GOPS w Lubiczu
 

Bardzo dużą popularnością cieszy się wśród najuboższych mieszkańców gminy Lubicz pomoc w postaci produktów żywnościowych. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu jest członkiem Stowarzyszenia Kujawsko-Pomorski Bank Żywnościowo-Rzeczowy. Dzięki opłacanym przez Gminę składkom, mamy możliwość zapewnienia pomocy osobom i rodzinom najbardziej potrzebującym.

Żywność kierowana jest do naszej gminy w ramach pomocy krajów Wspólnoty Europejskiej. Z toruńskiego Banku Żywności najczęściej otrzymujemy mleko, mąkę, makaron, kaszę i ryż, a czasami także pasztety, ryby, słodycze i napoje. Działające przy GOPS w Lubiczu Towarzystwo Przyjaciół Dzieci wzbogaca ofertę magazynu poprzez rozdawcnictwo zeszytów, odzieży i innych towarów.

Dostawy otrzymujemy przynajmniej raz w miesiacu. Mamy nadzieję, że wśród osób, które otrzymują produkty żywnościowe znajdą się chętni do pomocy przy rozładunku towarów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu.

Produkty żywnościowe
NAZWASTAN
MlekoJEST
MąkaJEST
MakaronJEST
KaszaBRAK

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.