Menu

Ułatwienia dostępu

  • Link do strony głównej

    Strona Główna
  • Kontakt

    Kontakt

    Gmina Lubicz

    Lubicz Dolny, ul. Toruńska 21
    87-162 Lubicz


    NIP: 879-261-75-06
    Kod TERYT: 0415042

    56 621 21 00
    info(at)lubicz.pl

    Uwaga! Wysyłając e-mail,  (at) należy zastąpić symbolem @
    np. nazwa@lubicz.pl

  • Odnośniki

  • Link do BIPu
  • Link do Facebooka

Menu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery


Kadencja 2014-2018r.


Hanna Anzel - Przewodnicząca Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • zmodyfikował: Administrator - Gmina Lubicz
    ostatnia modyfikacja: 2015-01-28 13:22
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-10-06 09:35
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-07-11 10:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-06-09 10:43


Ryszard Wacław Korpalski - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:32


Danuta Zuzanna Staniszewska - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • zmodyfikował: Administrator - Gmina Lubicz
    ostatnia modyfikacja: 2015-01-28 14:09
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:35
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 12:54


Zbigniew Barcikowski - Radny Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • zmodyfikował: Administrator - Gmina Lubicz
    ostatnia modyfikacja: 2015-01-28 14:18
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:36
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 12:59


Maria Bernadeta Błaszczyk - Radna Rady Gminy Lubicz (kadencja2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:37
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:00


Magdalena Borowska - Radna Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:38
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:02


Mariola Iwona Falkowska - Radna Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:39
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:03


Marek Gliszczyński -  Radny Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:41
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:05


Jerzy Wojciech Guranowski - Radny Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • zmodyfikował: Administrator - Gmina Lubicz
    ostatnia modyfikacja: 2015-01-29 07:45
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:42
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:06


Teresa Irena Klawińska - Radna Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:43
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:07


Bartosz Malicki -  Radny Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:44
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:09


Aldona Peregonczuk - Radna Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:45
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:09


Juliusz Czesław Przybylski -  Radny Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:46
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:11


Jarosław Rybiński - Radny Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:47
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:12


Karina Wroniecka - Radna Rady Gminy Lubicz (kadencja 2014-2018)

  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-01-29 07:56
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2015-07-01 12:16
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2016-05-31 10:47
  • opublikował: Administrator - Gmina Lubicz
    data publikacji: 2017-05-26 13:13

Banery

Stopka