Menu

Ułatwienia dostępu

 • Link do strony głównej

  Strona Główna
 • Kontakt

  Kontakt

  Gmina Lubicz

  Lubicz Dolny, ul. Toruńska 21
  87-162 Lubicz


  NIP: 879-261-75-06
  Kod TERYT: 0415042

  56 621 21 00
  info(at)lubicz.pl

  Uwaga! Wysyłając e-mail,  (at) należy zastąpić symbolem @
  np. nazwa@lubicz.pl

 • Odnośniki

 • Link do BIPu
 • Link do Facebooka

Menu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Propozycja dla bezrobotnych. Warto skorzystać

  Propozycja dla osób bez pracy. Zgłoście się

  2018.02.20

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu do końca lutego prowadzi nabór do Klubu Integracji Społecznej "Nad Drwęcą". Projekt rusza od marca i potrwa rok. W ramach projektu oferowane są m.in. warsztaty, szkolenia, staże pośrednictwo pracy oraz prawo do "zatrudnienia wspieranego". Więcej na plakacie i pod nr tel. 56 674 21 55.

 • -

  Wójt Marek Olszewski w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej"

  2018.02.19

  "W gminie wiejskiej wszystko, co robimy, jest droższe. Na kilometrze sieci wodociągowej, kanalizacyjnej czy gazowej w mieście mieszka czasem tysiąc osób. Na wsi często nie ma nikogo, więc koszty jednostkowe są nieporównanie większe" - mówi wójt gminy Lubicz Marek Olszewski w dzisiejszym wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". Zachęcamy do lektury.

 • Gminne Święto Kobiet już 3 marca

  VI Gminne Święto Kobiet już 3 marca!

  2018.02.05

  Mieszkanki gminy Lubicz serdecznie zapraszamy na VI edycję Gminnego Święta Kobiet, która odbędzie się, wzorem lat ubiegłych, w Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o dokonywanie zapisów u sołtysów oraz w Urzędzie Gminy Lubicz osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 56 62 12 139, 56 62 12 100 do 26 lutego. 

 • Rekrutacja do szkół i przedszkola

  Rekrutacja do szkół i przedszkola

  2018.01.31

  Uwaga! 19 lutego rusza rekrutacja do szkół i publicznego przedszkola oraz do oddziałów przedszkolnych! Wnioski należy składać do 16 marca bezpośrednio w przedszkolu lub w szkole. Więcej tutaj

 • Decyzje wyrównujące wysokość podatków

  Decyzje wyrównujące wysokość podatków

  2017.11.15

  Przypominamy, że w związku z przeprowadzoną przez starostę powiatowego w Toruniu modernizacją ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu, zmianie uległa klasyfikacja niektórych gruntów i budynków.

 • Klasyczne wariacje muzyczne

  Klasyczne wariacje muzyczne

  2018.02.16

  9 lutego w Szkole Podstawowej w Lubiczu Dolnym odbyło się spotkanie uczestników projektu „Klasyczne wariacje muzyczne”, na którym gościł m.in. wójt Marek Olszewski.

 • Sprawdźcie, gdzie możecie spędzić czas w ferie

  Sprawdźcie, gdzie możecie spędzić czas w ferie

  2018.02.08

  Dzieci, które nie mają planów na zimowe wakacje, zapraszamy do odwiedzenia świetlic wiejskich, biblioteki i niektórych szkół. Czekają na was zabawy kreatywne, warsztaty, a także gry i zajęcia sportowe.

 • -

  Dla nas trzeźwość jest najważniejsza

  2018.02.06

  - Spotkania trzeźwościowe pomagają nam zrozumieć, że inni też mają podobne problemy, ale można sobie z nimi poradzić – mówi pan Andrzej, który prowadzi w Lubiczu Grupę AA „Drwęca”. Jej członkowie spotykają się w każdy piątek. Już od pięciu lat...

 • Ul. Bankowa jest w przebudowie

  Czasowa organizacja ruchu w Lubiczu Górnym (AKTUALIZACJA)

  2018.02.02

  5 lutego o godz. 9:00 rusza przebudowa ul. Bankowej na odcinku pomiędzy ul. Piaskową a ul. Lipnowską. Prace podzielone zostały na II etapy. W pierwszej kolejności wykonawca robót drogowych zajmie się odcinkiem ulicy Bankowej od ul. Piaskowej do ul. Lipnowskiej. W związku z tym drogowcy wprowadzają czasową organizację ruchu.

 • <hr>Prace w Krobi zostały wstrzymane

  Prace w Krobi zostały wstrzymane

  2018.01.30

  Przekazujemy informację z zarządu dróg w Lubiczu dotyczącą inwestycji gm. Obrowo w Krobi: "Z uwagi na warunki atmosferyczne oraz niewywiązywanie się wykonawcy robót z warunków podanych przez zarządcę drogi odnośnie odtworzenia nawierzchni dróg i poboczy z dniem dzisiejszym prace zostają wstrzymane". Numer telefonu do zarządu dróg: 56 678 27 09.

Stronicowanie

Banery

Stopka