Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Kąciki zabaw dla dzieci mieszczą się na I piętrze

  Kąciki zabaw dla dzieci w urzędzie

  2019.07.12

  Nasi najmłodsi mieszkańcy, w oczekiwaniu na załatwienie w Urzędzie Gminy Lubicz sprawy przez rodziców, już nie będą się nudzić.  Przygotowaliśmy dla nich dwa kąciki zabaw - na pierwszych piętrach w budynku głównym oraz w budynku B. 

 • Marek Nicewicz, wójt gminy Lubicz

  Subiektywne podsumowanie Marka Nicewicza, wójta gminy Lubicz

  2019.07.12

  Minęło pierwsze półrocze 2019 roku. Nie ukrywam, że był to bardzo intensywny czas pracy, naznaczony licznymi spotkaniami z mieszkańcami, wyborami sołeckimi, pracą nad harmonogramem modernizacji dróg oraz nad innymi inwestycjami. Były też różne, często nieoczekiwane wyzwania. Zapraszam do przeczytania mojego podsumowania tego okresu.

 • Barbara Kisielewska wraz z wieloletnim sołtysem Młyńca Drugiego Kazimierzem Smolińskim

  Mamy Sołtysa Roku 2018 Powiatu Toruńskiego!

  2019.07.11

  Tytuł ten otrzymała Barbara Kisielewska ze Złotorii, a Danucie Wojciechowskiej z Grabowca przyznano wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.

 • Informacja od Komisariatu Policji w Dobrzejewicach

  Informacja z Komisariatu Policji

  2019.07.08

  Prosimy o zapoznanie się z pismem dotyczącym działań priorytetowych na najbliższe półrocze Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu (Komisariat Policji w Dobrzejewicach).

 • 500+. Ośrodek wnioski przyjmuje od sierpnia

  GOPS wnioski przyjmuje od sierpnia

  2019.07.02

  Od wczoraj przez Internet można składać wnioski o świadczenie 500+ także na pierwsze dziecko. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu wnioski w tej sprawie będzie przyjmował od 1 sierpnia.

 • Mamy swoją plażę w Józefowie!

  Mamy swoją plażę w Józefowie!

  2019.06.29

  Od dziś nad jeziorem w Józefowie (gm. Lubicz) można kąpać się pod okiem ratownika.  - Wielka prośba: uszanujmy to, co zostało zrobione, nie niszczmy infrastruktury, a śmieci zamiast na piasek rzucajmy do worków lub kontenera – apeluje wójt Marek Nicewicz.

 • Wakacyjna przerwa w dyżurach radnych gminnych

  Wakacyjna przerwa w dyżurach radnych gminnych

  2019.06.28

  Informujemy, że w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) wszystkie dyżury radnych, zarówno te w urzędzie, jak i w sołectwach, są odwołane.

 • Zapraszamy do przeczytania czerwcowego "Gońca"

  Zapraszamy do przeczytania czerwcowego "Gońca"

  2019.06.27

  Jest już gotowy czerwcowy numer "Gońca gminnego". Zanim trafi do stałych punktów, można go przeczytać na naszej stronie. A w biuletynie? Wójt Marek Nicewicz podsumowuje swoje pierwsze półrocze pracy.

 • Szkolenie "Komputer na świat"

  Szkolenie "Komputer na świat"

  2019.06.27

  Ruszyły bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców. Pierwsza grupa rozpoczęła je dzisiaj w Lubiczu Górnym. Warsztaty są dwudniowe, darmowe. Mamy jeszcze wolne miejsca. Do wyboru proponujemy jeden z kilku modułów.

 • Harmonogram budowy i modernizacji dróg (po konsultacjach)

  Harmonogram budowy i modernizacji dróg (po konsultacjach)

  2019.06.26

  Po raz pierwszy w historii gmina Lubicz ma harmonogram budowy i modernizacji dróg rozpisany na całą kadencję, czyli do 2023 roku. Na drogowe inwestycje każdego roku wójt i rada rocznie chcą przeznaczyć ponad 10 mln zł.

Stronicowanie

Banery

Stopka