Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Zaproszenie na konferencję "Uczeń nietypowy, czyli wyjątkowy"

  Zaproszenie na konferencję "Uczeń nietypowy, czyli wyjątkowy"

  2019.09.19

  22 października Szkoła Podstawowa w Lubiczu Górnym zaprasza pracowników instytucji edukacyjnych i społecznych, czyli nauczycieli, pedagogów, specjalistów, metodyków oraz inne zainteresowane osoby do udziału w III Naukowo-Metodycznej Konferencji pt. "Uczeń nietypowy, czyli wyjątkowy – rozwijanie myślenia kreatywnego u dzieci i młodzieży".

 • Czy nad jeziorem będzie kino letnie?

  Czy nad jeziorem będzie kino letnie?

  2019.09.17

  Czy chcecie, aby w następne wakacje na plażę w Józefowie przyjechało kino letnie? Gmina Lubicz stara się o dofinansowanie takiego qulturoweekendu z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego. Potrzebujemy tylko Waszych głosów!

 • Drogowcy przechodzą do spółki

  Drogowcy przechodzą do spółki

  2019.09.12

  Od 1 stycznia 2020 roku w gminie Lubicz ma funkcjonować Zakład Usług Komunalnych, który powstanie na bazie spółki Lubickie Wodociągi. Nowa spółka przejmie też pracowników Zarządu Dróg, Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej w Lubiczu.

 • Seniorzy na scenie. Kto wyśpiewa zwycięstwo?

  Seniorzy na scenie. Kto wyśpiewa zwycięstwo?

  2019.09.11

  22 września w Amfiteatrze w Lubiczu Górnym odbędzie się III Przegląd Piosenki Biesiadnej. Początek o godz. 14.00. Występy będzie oceniało trzyosobowe jury, które przyzna grand prix dla najlepszego tego dnia wykonania. Serdecznie zapraszamy. 

 • Zlot pieczonego ziemniaka

  Zlot pieczonego ziemniaka

  2019.09.09

  Mieszkańców naszej gminy 21 września zapraszamy na kolejny rajd. Tym razem wspólnie z Oddziałem Miejskim PTTK w Toruniu proponujemy dwie trasy rowerową i pieszą.

 • Zachęcamy do lektury "Gońca gminnego"

  Zachęcamy do lektury "Gońca gminnego"

  2019.09.05

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem "Gońca gminnego". A w nim m.in. o zasadach podziału funduszu sołeckiego, modernizacji oczyszczalni i dwóch miesiącach na "kąpielisku" w Józefowie. Poza tym informujemy o najbliższych wydarzeniach.

 • Nagrody dla uczniów. Doceniamy zaangażowanych

  Nagrody dla uczniów. Doceniamy zaangażowanych

  2019.09.03

  Jeżeli Twoje dziecko w minionym roku szkolnym zostało laureatem konkursu albo też udzielało się jako wolontariusz, możesz zawnioskować dla niego o nagrodę wójta lub przewodniczącego.

 • Zadbaj o zdrowie. Zbadaj się

  Zadbaj o zdrowie. Zbadaj się

  2019.09.03

  Zachęcamy do udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych w kierunku wirusowego zapalenia wątroby typu B i C. Badania odbędą się w październiku. Właśnie ruszyły zapisy!

 • Uwaga! Zmiany w rozkładzie jazdy linii 35

  Uwaga! Zmiany w rozkładzie jazdy linii 35

  2019.08.30

  Od września z gminy Lubicz do Torunia pojedzie jeden dodatkowy kurs autobusu nr 35. Teraz między 7.00 a 8.00 będzie pięć kursów. Zmienia się także godzina autobusu wyjeżdżającego przed godz. 7.00 z Krobi. 

 • Rozpoczynamy mycie pojemników na odpady

  Rozpoczynamy mycie pojemników na odpady

  2019.08.30

  W sobotę 31 sierpnia nastąpi odbiór segregowanych. Prosimy o wystawienie worków do godz. 6.00. Przypominamy także, że od 2 września do 30 października toruńskie MPO, na zlecenie gminy, będzie wykonywało usługę mycia pojemników na odpady niesegregowane i bioodpady.

Stronicowanie

Banery

Stopka