Menu

Ułatwienia dostępu

 • Kontakt

  Kontakt

  Gmina Lubicz

  Lubicz Dolny, ul. Toruńska 21,
  87-162 Lubicz


  NIP: 879-261-75-06
  Kod TERYT: 0415042

  56 621 21 00
  info(at)lubicz.pl

  Uwaga! Wysyłając e-maila,  (at) należy zastąpić symbolem @
  np. nazwa@lubicz.pl

 • Odnośniki

 • Link do BIPu
 • Link do Facebooka

Menu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Dzień Pracownika Socjalnego

  Dzień Pracownika Socjalnego

  2017.11.20

  Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu z okazji ich święta składamy wyrazy szczerego uznania za niezwykłe zaangażowanie w sprawy mieszkańców naszej gminy. Dziękujemy za niesienie pomocy, otwartość na potrzeby mieszkańców, a także interesujące inicjatywy...

 • Do badania podbierana jest krew

  Zbadaj się. To nic nie kosztuje

  2017.11.06

  23 listopada w Szkole Podstawowej w Złotorii będą przeprowadzone bezpłatne badania, które mają na celu wykrycie wirusowego zapalenia wątroby. Liczba miejsc ograniczona.

 • Spotkanie w sprawie projektu ścieżki Lubicz Górny-Złotoria

  Trwają prace nad projektowaniem ścieżki

  2017.11.20

  - Ścieżka rowerowa w Złotorii powinna biec ulicą 8 Marca – nalegał wójt gminy Lubicz Marek Olszewski. Propozycja projektantów była inna, ale po spotkaniu w Urzędzie Gminy Lubicz koncepcja ma być ponownie przemyślana.  

 • Podpisanie umowy w sprawie budowy ul. Bankowej w Lubiczu Górnym

  W grudniu rozpoczną się prace na Bankowej

  2017.11.15

  15 listopada w Urzędzie Gminy Lubicz odbyło się podpisanie umowy na przebudowę ul. Bankowej w Lubiczu Górnym. Ulicę wybuduje wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwa Budownictwa Drogowo-Inwestycyjne S.A. z Torunia. Ulica powinna być gotowa w maju przyszłego roku.

 • Wręczanie nagród podczas konkursu "Piękna zagroda" w gm. Lubicz

  Przydomowe ogrody tworzone z pasją

  2017.11.15

  Na terenie naszej gminy odbyła się XVII edycja konkursu „Piękna zagroda”. To m.in. laureatom tych konkursów nasza gmina wygląda coraz ładniej. W tym roku na najwyższym stopniu podium stanęli mieszkańcy Grębocina, Mierzynka i Rogówka.

 • Olimpiada rolnicza w Rogówku - wręczanie nagród

  Rolnicy walczyli o puchar wójta

  2017.11.15

  Gospodarze z powiatu toruńskiego rywalizowali w XXVII olimpiadzie wiedzy rolniczej dla młodych rolników w Rogówku. Jej organizatorem był Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego przy współpracy z gminą Lubicz.

 • -

  Decyzje wyrównujące wysokość podatków

  2017.11.15

  Informujemy, że w związku z przeprowadzoną przez starostę powiatowego w Toruniu modernizacją ewidencji gruntów i budynków na terenie powiatu, zmianie uległa klasyfikacja niektórych gruntów i budynków.

 • Dym z komina

  Nie wolno spalać śmieci w domach

  2017.11.14

  Przypominany wszystkim mieszkańcom gminy Lubicz, iż spalanie śmieci w domowych piecach czy kotłowniach jest zabronione. Łamiemy prawo, niszczymy przyrodę, w której żyjemy, a przede wszystkim trujemy siebie.

 • Konferencja "Wspieram świadomie" Krobia

  Zatroszczmy się o starszych. Potrzebują nas

  2017.11.13

  Cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroba Alzheimera -  to tylko niektóre choroby wiążące się z wiekiem dojrzałym. Niełatwe dla dotkniętych nimi osób, ale również dla ich rodzin. Jak sobie z tym radzić? W gminie Lubicz odbyła się konferencja na ten temat.

 • Gminny Dzień Niepodległości w Złotorii

  Dumni z tego, że jesteśmy Polakami

  2017.11.11

  Uczniowie Szkoły Podstawowej w Złotorii pokazali, że historię kraju można poznawać także dzięki sztuce. Przenieśli nas do Muzeum Malarstwa Historycznego, obrazując drogę Polaków do wolności. – Cieszmy się. To jest radosne święto – mówił wójt Marek Olszewski podczas gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Stronicowanie

Banery

Stopka