Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Mamy własne ekipy pogotowia wodno-kanalizacyjnego

  Mamy własne ekipy pogotowia wodno-kanalizacyjnego

  2019.11.12

  Lubickie Wodociągi mają własne zespoły pogotowia wodno-kanalizacyjnego świadczące pomoc w sytuacjach awaryjnych zdarzających się na sieci gminnej.  Pogotowie jest czynne 24 godziny na dobę pod nr tel. 605 356 529.

 • Zmiana terminu wywozu odpadów

  Zmiana terminu wywozu odpadów

  2019.11.07

  Komunikat MPO: "W związku ze świętem w dniu 11 listopada we wtorek opróżniamy trasę wtorkową + następujące ulice z trasy poniedziałkowej: Lipnowska, Boczna, Przy skarpie, Widokowa, Polna, Sportowa, Kamienna, Bankowa, Piaskowa, Zdrojowa, Parkowa. W środę trasa środowa + reszta ulic z poniedziałku".

 • Dbajmy o środowisko. Zbiórka elektrośmieci

  Dbajmy o środowisko. Zbiórka elektrośmieci

  2019.11.06

  Zalegają ci w domu stare, ale kompletne, lodówki, pralki czy telewizory? W tym roku elektrośmieci obieraliśmy już z kilku sołectw. Jeszcze w listopadzie szykujemy taką akcję w Lubiczu Dolnym i Lubiczu Górnym.

 • Urząd Gminy pracuje w sobotę 16 listopada

  Urząd Gminy pracuje w sobotę 16 listopada

  2019.11.06

  16 listopada (sobota) Urząd Gminy Lubicz będzie czynny w godz. 7.00-15.00. Natomiast 24 grudnia (Wigilia Bożego Narodzenia) urząd nie pracuje.

 • Nie będzie książeczek opłat za śmieci

  Nie będzie książeczek opłat za śmieci

  2019.11.05

  Uwaga! Mieszkańcy, którzy chcą otrzymać książeczki opłat za odpady komunalne powinni skontaktować się z Referatem Gospodarki Odpadami do końca listopada br.

 • Lifting szkoły za ponad 5 mln zł

  Lifting szkoły za ponad 5 mln zł

  2019.11.05

  Szkoła Podstawowa w Lubiczu Górnym, której historia sięga 100 lat, swój jubileusz będzie obchodzić w zupełnie nowej odsłonie. Dzięki termomodernizacji nie tylko poprawił się wygląd placówki, ale także „efektywność energetyczna”. Co to takiego?

 • Zapraszamy do lektury "Gońca gminnego"

  Zapraszamy do lektury "Gońca gminnego"

  2019.10.31

  Udostępniamy Państwu październikowy numer naszego Biuletynu Informacji Publicznej. Na razie możecie przeczytać go w wersji pdf na naszej stronie internetowej, a w przyszłym tygodniu znajdziecie go we wszystkich sołectwach.

 • Nie wyrzucaj! Przyjmiemy za darmo

  Nie wyrzucaj! Przyjmiemy za darmo

  2019.10.29

  W gminnym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych możesz bezpłatnie zostawić posortowane stare lub niepotrzebne rzeczy. 2 listopada PSZOK będzie zamknięty, a od 4 listopada do końca lutego pracuje w godz. 8.00-16.00, a w soboty w godz. 9.00-14.00.

 • W przyszłym roku będzie kino letnie!

  W przyszłym roku w Józefowie będzie kino letnie!

  2019.10.25

  Qulturoweekendy oraz place zabaw w Gronowie i Młyńcu Drugim - te lubickie projekty zdobyły dofinansowanie z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili!

 • Gaz ziemny w drugiej części Grębocina

  Gaz ziemny w drugiej części Grębocina

  2019.10.25

  Po wielu latach sieć gazową zyska również druga część Grębocina - po lewej stronie drogi do Olsztyna. Polska Spółka Gazownictwa przygotowała się już do tej inwestycji. Roboty budowlane mają rozpocząć się na przełomie roku.

Stronicowanie

Banery

Stopka