Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Czym zajmie się Zakład Usług Komunalnych?

  Czym zajmie się Zakład Usług Komunalnych?

  2020.01.17

  W gminie Lubicz powstaje Zakład Usług Komunalnych, do którego zadań należy m.in. utrzymanie i remonty dróg, sprawy związane z kanalizacją i wodociągami czy utrzymanie świetlic i placów zabaw.  

 • Wyłączenia prądu. Sprawdźcie w jakich miejscach

  Kolejne wyłączenia prądu. Gdzie tym razem?

  2020.01.17

  Energa-Operator zapowiada kolejne wyłączenia prądu w naszej gminie w dniach 21 i 22 stycznia. Szczegóły w piśmie od spółki. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

 • Cykliczne zajęcia w świetlicach wiejskich

  Cykliczne zajęcia w świetlicach wiejskich

  2020.01.15

  Zapraszamy do świetlic wiejskich, a w Złotorii do szkoły, gdzie przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży bezpłatne zajęcia artystyczne, rekreacyjne i sportowe, ale są też oferty dla dorosłych, np. spotkania z tkactwem w Krobi.  

 • Zwrot podatku akcyzowego dla rolników

  Zwrot podatku akcyzowego dla rolników

  2020.01.15

  W roku 2020 każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT. Wnioski w tej sprawie składa się do wójta właściwego ze względu na miejsce położenia gruntów.

 • Gmina Lubicz ma wielkie serce!

  Gmina Lubicz ma wielkie serce!

  2020.01.13

  133 292,01 zł, 54 Euro, 80 koron szwedzkich i inna drobna obca waluta – tyle zebraliśmy w gminie Lubicz podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ugotowanie obiadu przez wójta Marka Nicewicza sprzedało się za 3200 zł!

 • Informacja o pracy Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu

  Informacja o pracy Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu

  2020.01.10

  Na prośbę Komisariatu Policji w Dobrzejewicach zamieszczamy informację o realizacji działań priorytetowych Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu. 

 • Ogłoszenie o naborze do GOPS-u

  Ogłoszenie o naborze do GOPS-u

  2020.01.10

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu ogłasza nabór na dwa stanowiska asystenta rodziny. W załączeniu ogłoszenie dotyczące zakresu zadań i wymagań. Ośrodek przyjmuje dokumenty do 20 stycznia. 

 • Nowa stawka za śmieci

  Nowa stawka za śmieci

  2020.01.09

  Nowa stawka za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od 1 stycznia 2020 r. wynosi miesięcznie 19 zł od każdej osoby. W najbliższym czasie otrzymacie Państwo wszystkie informacje drogą listową. Opłatę można wnosić do końca miesiąca.

 • Marszałek czeka na uwagi mieszkańców

  Marszałek czeka na uwagi mieszkańców

  2020.01.07

  Województwo Kujawsko-Pomorskie rozpoczęło wykonanie weryfikacji, które wskaże tereny w granicach Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Drwęcy, które nie podlegają niektórym zakazom związanym z takim właśnie terenem. Prosimy o zapoznanie się z pismem.

 • Projekt uchwały w sprawie kąpieliska Józefowo

  Obwieszczenie w sprawie projektu uchwały dotyczącej kąpieliska Józefowo

  2020.01.07

  Wójt Gminy Lubicz podaje do publicznej wiadomości projekt uchwały Rady Gminy Lubicz w sprawie określenia sezonu kąpielowego oraz wykazu kąpielisk na terenie Gminy Lubicz w 2020 roku. Z treścią projektu będzie można zapoznać się w urzędzie w dniach od 13 stycznia do 2 lutego.

Stronicowanie

Banery

Stopka