Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Nocnym z Torunia do Lubicza Górnego [filmik]

  Nocnym z Torunia do Lubicza Górnego [filmik]

  2019.04.08

  W nocy z 5 na 6 kwietnia 20 minut po północy z pętli przy ul. Olimpijskiej w Toruniu wyruszył pierwszy nocny kurs linii 02 do Lubicza Górnego. - Bardzo się cieszę z tego połączenia - mówił w rozmowie z wójtem Markiem Nicewiczem jeden z mieszkańców wysiadający w Lubiczu Dolnym. 

 • Drogi w gminie. Kto nimi zarządza?

  Drogi w gminie. Kto nimi zarządza?

  2019.04.05

  Drogi na terenie gminy Lubicz, w zależności od kategorii, administrowane są przez różne instytucje publiczne, odpowiedzialne za ich stan, remonty, przebudowę i bieżące utrzymanie. 

 • W weekend pojedzie pierwszy autobus nocny

  W weekend pojedzie pierwszy autobus nocny

  2019.04.04

  Od nocy 5/6 kwietnia zostanie uruchomiona  pierwsza linia nocna łącząca Toruń z Lubiczem Górnym. Autobusy kursować będą w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.

 • Przychodnia w Lubiczu Górnym zatrudni pielęgniarkę

  Przychodnia w Lubiczu Górnym zatrudni pielęgniarkę

  2019.04.03

  Gmina wspólnie z Citomedem pracuje nad ułatwieniem mieszkańcom dostępności do lekarzy w przychodni w Lubiczu Górnym. Citomed poszukuje pielęgniarki z określonymi kwalifikacjami, która częściowo odciąży lekarzy.

  3.04.19

 • Gmina Lubicz ma nowego sekretarza Anetę Kaczmarek

  Gmina Lubicz ma nowego sekretarza

  2019.04.03

  To Aneta Kaczmarek, z wykształcenia ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w jednostkach samorządu terytorialnego.

 • Zmiana terminów wyjazdów na basen solankowy do Ciechocinka

  Zmiana terminów wyjazdów na basen solankowy do Ciechocinka

  2019.04.01

  Przypominamy że gmina Lubicz zapewnia i finansuje transport do Ciechocinka. Koszt biletu wstępu na basen dla uczestnika to 10 zł. Od 5 kwietnia wyjazdy są w piątki.

 • Mamy pieniądze na ulice w Złotorii

  Mamy pieniądze na ulice w Złotorii

  2019.03.28

  Prawie 860 tys. zł – takie dofinansowanie gwarantuje naszej gminie podpisana dziś w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu umowa na budowę ulic Ciechocińskiej, Flisackiej i Szkolnej w Złotorii.

 • Nowoczesny urząd. Terminal już działa

  Nowoczesny urząd. Terminal już działa

  2019.03.27

  Od wczoraj w Urzędzie Gminy Lubicz można korzystać z terminalu płatniczego. To udogodnienie m.in. dla tych mieszkańców, którzy zjawiają się we wtorki w godz. 16.00 – 18.00, kiedy pobliski bank jest już zamknięty.

 • W kwietniu rusza budowa kanalizacji w Krobi

  W kwietniu rusza budowa kanalizacji w Krobi

  2019.03.26

  Wójt Marek Nicewicz podpisał umowę z wykonawcą budowy kanalizacji sanitarnej w tzw. aglomeracji lubickiej. To I etap inwestycji obejmujący 2,7 km sieci w Krobi. Planowane zakończenie prac przed 1 listopada.

 • Amatorzy do boju! Zapraszamy na murawę

  Amatorzy do boju! Zapraszamy na murawę

  2019.03.22

  W kwietniu z inicjatywy Klubu Sportowego Krobia rusza Regionalna Ligia Orlika organizowana przy współpracy gmin Lubicz, Czernikowo, Obrowo i Łysomice.

Stronicowanie

Banery

Stopka