Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Nowi sołtysi gotowi do pracy

  Nowi sołtysi gotowi do pracy

  2019.03.11

  Dziś, w Dniu Sołtysa, w Urzędzie Gminy Lubicz gościliśmy dotychczasowych i nowo wybranych gospodarzy miejscowości, którzy właśnie rozpoczynają swoją pięcioletnią kadencję.

 • Nagroda dla najaktywniejszych sołectw

  Nagroda dla najaktywniejszych sołectw

  2019.03.06

  Młyniec Pierwszy, Gronowo i Brzezinko to najbardziej zaangażowane społecznie sołectwa w naszej gminie. W tych trzech miejscowościach w zebraniach wiejskich procentowo wzięło udział najwięcej mieszkańców.

 • Koniec z bezrobociem. Panie wróciły do pracy

  Koniec z bezrobociem. Panie wróciły do pracy

  2019.02.25

  Anna będzie pracować w żłobku, Małgorzata w hotelu, a Wioleta została zatrudniona w firmie cateringowej. To wszystko dzięki temu, że wzięły udział w projekcie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu.

 • Zapraszamy do lektury „Gońca gminnego”

  Zapraszamy do lektury „Gońca gminnego”

  2019.02.22

  Ukazał się pierwszy w tym roku numer „Gońca gminnego” - w odświeżonym wydaniu i w większej objętości. A co w nim znajdziecie?

 • Zamierzasz złożyć wniosek o dowód? Koniecznie przeczytaj

  Zamierzasz złożyć wniosek o dowód? Koniecznie przeczytaj

  2019.02.20

  Uwaga! Na przełomie lutego i marca w Polsce nastąpią zmiany dotyczące wydawania dowodów osobistych. Osoby, które w najbliższym czasie planują złożenie takiego wniosku prosimy o zapoznanie się z informacją.

 • Jubileusz pożycia małżeńskiego Państwa Głowackich

  Razem w szczęściu i w chorobie

  2019.02.19

  50 lat wspólnego życia w małżeństwie świętowali Ewa i Władysław Głowaccy z Gronowa. W imieniu prezydenta RP medale jubilatom wręczył wójt Marek Nicewicz. 

 • W Lubiczu Górnym ruszył drugi w gminie Klub Wsparcia Seniora

  Teraz seniorzy! Ciekawi nowych wyzwań

  2019.02.08

  Seniorzy z gminy Lubicz chętnie wychodzą z domu, ćwiczą, biorą udział w warsztatach, wyjeżdżają na wydarzenia kulturalne. To wszystko dzięki Klubom Wsparcia Seniora. W naszej gminie właśnie ruszył już drugi.

 • Internet bez tajemnic. Bezpłatne szkolenie

  Internet bez tajemnic. Bezpłatne szkolenie [aktualizacja]

  2019.02.06

  Czy wiesz jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo w sieci? A może interesuje Cię jak otworzyć biznes internetowy albo jak skutecznie działać w sieciach internetowych? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w darmowym projekcie „Komputer na świat”.

 • Rozliczając PIT, wspieraj gminę

  Rozliczając PIT, wspieraj gminę

  2019.02.05

  Pieniądze z Twoich podatków mogą trafić do gminy Lubicz. Nie musisz być zameldowany, wystarczy że tu mieszkasz. Twoje pieniądze z PIT-u w prawie 38 proc. wracają do budżetu gminnego w postaci subwencji.

 • Budżet 2019. Na co gmina wyda pieniądze?

  Budżet 2019. Na co gmina wyda pieniądze?

  2019.01.30

  29 stycznia radni jednogłośnie uchwalili budżet gminy Lubicz na rok 2019 z dochodami przekraczającymi 97 mln zł i wydatkami ponad 102 mln zł. 

Stronicowanie

Banery

Stopka