Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Gmina Lubicz ma wielkie serce!

  Gmina Lubicz ma wielkie serce!

  2020.01.13

  133 292,01 zł, 54 Euro, 80 koron szwedzkich i inna drobna obca waluta – tyle zebraliśmy w gminie Lubicz podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ugotowanie obiadu przez wójta Marka Nicewicza sprzedało się za 3200 zł!

 • Informacja o pracy Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu

  Informacja o pracy Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu

  2020.01.10

  Na prośbę Komisariatu Policji w Dobrzejewicach zamieszczamy informację o realizacji działań priorytetowych Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu. 

 • Nowa stawka za śmieci

  Nowa stawka za śmieci

  2020.01.09

  Nowa stawka za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od 1 stycznia 2020 r. wynosi miesięcznie 19 zł od każdej osoby. W najbliższym czasie otrzymacie Państwo wszystkie informacje drogą listową. Opłatę można wnosić do końca miesiąca.

 • Marszałek czeka na uwagi mieszkańców

  Marszałek czeka na uwagi mieszkańców

  2020.01.07

  Województwo Kujawsko-Pomorskie rozpoczęło wykonanie weryfikacji, które wskaże tereny w granicach Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Drwęcy, które nie podlegają niektórym zakazom związanym z takim właśnie terenem. Prosimy o zapoznanie się z pismem.

 • Projekt uchwały w sprawie kąpieliska Józefowo

  Obwieszczenie w sprawie projektu uchwały dotyczącej kąpieliska Józefowo

  2020.01.07

  Wójt Gminy Lubicz podaje do publicznej wiadomości projekt uchwały Rady Gminy Lubicz w sprawie określenia sezonu kąpielowego oraz wykazu kąpielisk na terenie Gminy Lubicz w 2020 roku. Z treścią projektu będzie można zapoznać się w urzędzie w dniach od 13 stycznia do 2 lutego.

 • Ruszamy z budową ul. Toruńskiej w Grębocinie

  Ruszamy z budową ul. Toruńskiej w Grębocinie

  2019.12.20

  Rozbudowę ul. Toruńskiej w Grębocinie gmina rozpocznie w przyszłym roku. Dziś wójt Marek Nicewicz podpisał w tej sprawie umowę z wykonawcą. W ramach inwestycji zostanie także m.in. wykonana kanalizacja deszczowa oraz nowe oświetlenie drogowe z oprawami LED na słupach stalowych.

 • Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2020 roku

  Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2020 roku

  2019.12.20

  Prosimy o zapoznanie się z ulotką z harmonogramem wywozu odpadów komunalnych w przyszłym roku oraz innymi użytecznymi informacjami związanymi z tematem gospodarki odpadami.

 • Spotkanie świąteczno-noworoczne w Złotorii

  Spotkanie świąteczno-noworoczne w Złotorii

  2019.12.20

  Wczoraj władze gminy Lubicz podsumowały mijający rok. Wójt Marek Nicewicz wręczył też nagrody „za wkład i zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnej”. Nagrodził także najlepszych sportowców.

 • Odbiór odpadów w okresie świątecznym i noworoczne korekty

  Odbiór odpadów w okresie świątecznym i noworoczne korekty

  2019.12.17

  Uwaga! W związku z okresem świąteczno-noworocznym nastąpi korekta terminu wywozu odpadów komunalnych. Poza tym od stycznia na stałe zmieni się dzień wywozu odpadów dla siedmiu miejscowości.

 • Stawki podatków i opłat obowiązujące w 2020 roku

  Stawki podatków i opłat obowiązujące w 2020 roku

  2019.12.16

  Prezentujemy wysokość stawek: podatku rolnego, podatku od nieruchomości i podatku od środków transportowych, które na terenie gminy Lubicz będą obowiązywały od 1 stycznia 2020 r.

Stronicowanie

Banery

Stopka