Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Informacja o polowaniach zbiorowych

  Informacja o polowaniach zbiorowych

  2020.02.03

  Zarząd Kola Łowieckiego Młodnik w Zlotorii informuje, że w dniach 8.02.2020 i 22.02.2020 roku planuje zorganizować polowania zbiorowe.

 • Rekrutacja do przedszkola publicznego i szkół

  Rekrutacja do przedszkola publicznego i szkół

  2020.02.03

  11 lutego rusza rekrutacja do publicznego przedszkola "Chatka Puchatka", oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach naszej gminy.

 • Budowa kanalizacji w Złotorii. Gdzie i jak można się podłączać?

  Budowa kanalizacji w Złotorii. Gdzie i jak można się podłączać?

  2020.01.30

  Po rozwiązaniu problemów formalno-prawnych, które pojawiły się po stronie wykonawcy, gmina zakończyła budowę kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami bocznymi w Złotorii w ciągu ulic: Sportowej, Pocztowej, Szkolnej, Flisackiej, Pomorskiej, Nowej, Ciechocińskiej, Piaskowej, Sosnowej i Wodniackiej.

 • Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego

  Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego

  2020.01.30

  W Urzędzie Gminy Lubicz znajduje się punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego, który mieści się w budynku B, ul. Toruńska 21, Lubicz Dolny.

 • Informacja dla hodowców drobiu

  Informacja dla hodowców drobiu

  2020.01.24

  W związku z niepokojącą sytuacją epidemiologiczną w Polsce i zwiększającą się liczbą ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Toruniu prosi hodowców drobiu przyzagrodowego o przestrzeganie określonych nakazów i zakazów. 

 • Planowane wyłączenia prądu

  Planowane wyłączenia prądu

  2020.01.24

  Kolejne wyłączenia prądu w naszej gminie. Energa-Operator planuje je w dniach od 27 do 30 stycznia. Prosimy zapoznać się z informacją.

 • VIII Gminny Dzień Kobiet "Forum Kobiet Kreatywnych"

  VIII Gminny Dzień Kobiet "Forum Kobiet Kreatywnych"

  2020.01.22

  Zapraszamy do wystawienia stoisk promocyjnych podczas Gminnego  Dnia Kobiet, który odbędzie się 7 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym. Zgłoszenia prosimy składać do 21 lutego.

 • Odpady rolnicze bez opłat

  Odpady rolnicze bez opłat

  2020.01.22

  Prezentujemy propozycję bezpłatnego przyjmowania odpadów rolniczych poprodukcyjnych, typu folia czy sznurki. Rolników zachęcamy do zapoznania się z informacją, a firmy, które mają w swojej ofercie podobną działalność prosimy o kontakt z Referatem Gospodarki Odpadami, nr tel. 56 621 2 128 lub e-mail go@lubicz.pl.

 • Czym zajmie się Zakład Usług Komunalnych?

  Czym zajmie się Zakład Usług Komunalnych?

  2020.01.17

  W gminie Lubicz powstaje Zakład Usług Komunalnych, do którego zadań należy m.in. utrzymanie i remonty dróg, sprawy związane z kanalizacją i wodociągami czy utrzymanie świetlic i placów zabaw.  

 • Cykliczne zajęcia w świetlicach wiejskich

  Cykliczne zajęcia w świetlicach wiejskich

  2020.01.15

  Zapraszamy do świetlic wiejskich, a w Złotorii do szkoły, gdzie przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży bezpłatne zajęcia artystyczne, rekreacyjne i sportowe, ale są też oferty dla dorosłych, np. spotkania z tkactwem w Krobi.  

Stronicowanie

Banery

Stopka