Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Nie radzisz sobie? Zadzwoń 800 70 2222

  Nie radzisz sobie? Zadzwoń 800 70 2222

  2018.06.29

  Ministerstwo Zdrowia informuje, że na jego zlecenie Fundacja Itaka prowadzi Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego. Centrum prowadzi całodobową, bezpłatną i anonimową pomoc telefoniczną i online.

 • Aktywizacja w Klubie Integracji Społecznej „Nad Drwęcą”

  Aktywizacja w Klubie Integracji Społecznej „Nad Drwęcą”

  2018.06.28

  Obecnie uczestniczki projektu biorą udział w różnorodnych zajęciach grupowych oraz poradnictwie indywidualnym, m.in. doradztwie zawodowym, treningu interpersonalnym, coachingu, poradnictwie prawnym. W sierpniu rozpoczną szkolenia zawodowe oraz płatne staże u pracodawców.

 • Klub Wsparcia Seniora „Nad Drwęcą”

  Klub Wsparcia Seniora „Nad Drwęcą”

  2018.06.27

  Klub działa od czerwca w świetlicy w Krobi. Seniorzy dowożeni są do niego trzy razy w tygodniu, a animatorzy przez sześć godzin organizują im czas. W jaki sposób?

 • Gala oświatowa, Grębocin 2018

  Oni zrobili więcej niż inni

  2018.06.25

  Mamy swoich medalistów! To są uczniowie, którzy zdobyli szczególne wyniki w dziedzinie nauki i kultury oraz wolontariusze. Władze gminy Lubicz podczas „Gali oświatowej” w Grębocinie doceniły obie grupy uczniów.

 • Żegnamy szkołę, witamy wakacje!

  Żegnamy szkołę, witamy wakacje!

  2018.06.22

  Tak, to jest ten dzień! Prawie 2060 uczniów z naszej gminy zakończyło dziś rok szkolny. Wójt Marek Olszewski na uroczystości w Szkole Podstawowej w Lubiczu Dolnym życzył dzieciom słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

 • Zgromadzenie Ogólne Związku i Kongres Gmin Wiejskich 2018

  Dbajmy o interesy mieszkańców wsi

  2018.06.21

  Marek Olszewski, wójt gminy Lubicz i jednocześnie przewodniczący Związku Gmin Wiejskich RP był gospodarzem Kongresu Gmin Wiejskich RP w Poznaniu. W wydarzeniu aktywnie wzięła też udział delegacja samorządowców z gminy Lubicz. O czym rozmawiano?

 • Jan Krzysztof Ardanowski nowym ministrem rolnictwa. Fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP

  Ministerstwem Rolnictwa pokieruje Jan Krzysztof Ardanowski

  2018.06.20

  Poseł Jan Krzysztof Ardanowski - mieszkaniec Krobi został dziś rano (20 czerwca) powołany przez prezydenta RP Andrzeja Dudę na stanowisko ministra rolnictwa i rozwoju wsi.

 • Młodzi: - Oto nasze najważniejsze wartości

  Młodzi: - Oto nasze najważniejsze wartości

  2018.06.18

  „Kochaj i szanuj swoją Ojczyznę – zgłębiaj jej historię, kultywuj tradycje” to pierwszy punkt z Dekalogu Młodego Patrioty przyjętego na dzisiejszych obradach młodzieżowej rady.

 • Wójt Marek Olszewski w rozmowie ze „Wspólnotą”. Fot. Łukasz Piecyk

  Wójt Marek Olszewski w rozmowie ze „Wspólnotą”

  2018.06.11

  Zachęcamy do lektury okładkowego wywiadu najnowszego wydania czasopisma „Wspólnota”. To rozmowa z wójtem Lubicza Markiem Olszewskim, a jednocześnie przewodniczącym Związku Gmin Wiejskich RP.

 • Zapraszamy wykonawców do współpracy

  Zapraszamy wykonawców do współpracy

  2018.06.11

  Po raz drugi nie udało się wyłonić wykonawcy inwestycji „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Aglomeracji Lubicz”, która obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej o długości ponad 14 km w Lubiczu Górnym, Lubiczu Dolnym i Krobi. 

Stronicowanie