Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Od 4 grudnia zmiany w rozkładzie jazdy

  Uwaga! Nowy rozkład jazdy linii nr 23

  2017.11.30

  Informujemy, że w związku z przebudową ul. Turystycznej w Toruniu, od 4 grudnia nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 23. Obowiązujący nowy rozkład oraz zestawienia kursów zamieszczamy w plikach do pobrania. 

 • Oddaj szkole elektrośmieci i baterie

  Oddaj szkole elektrośmieci i baterie

  2017.11.30

  Jeśli macie w domu stary i niepotrzebny sprzęt elektroniczny, zapraszamy do udziału w akcji „Moje miasto bez elektrośmieci”, w którym bierze udział Szkoła Podstawowa w Złotorii. Dzięki Waszej pomocy szkoła może otrzymać sprzęt dydaktyczny, np. tablice multimedialne i laptopy. 

 • Wnioski są przyjmowane do 15 grudnia 2017 r.

  Dotacja na założenie własnej działalności

  2017.11.29

  24 400 zł – taką dotację na założenie własnej firmy mogą otrzymać osoby bezrobotne lub bierne zawodowo, które ukończyły 30 lat. Rekrutacja do projektu „Fabryka Firm” trwa do 15 grudnia. Jakie warunki trzeba jeszcze spełnić?

   

 • Roboty na ul. Turystycznej zostały podzielone na sześć etapów

  Utrudniony dojazd do Torunia przez Kaszczorek

  2017.11.29

  Ważna informacja dla mieszkańców, którzy dojeżdżają do Torunia przez Złotorię. 4 grudnia rusza przebudowa ulicy Turystycznej w Kaszczorku. Prace zostały podzielone na sześć etapów. W pierwszej kolejności  drogowcy zajmą się przebudową odcinka od Księżycowej do Dożynkowej.

 • Ze zdobywcami Srebrnej Kamery spotkał się wójt Marek Olszewski

  Taką mamy zdolną młodzież

  2017.11.28

  Sukcesy, sukcesy! Uczniowie ze szkół gminy Lubicz zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach także na arenie ogólnopolskiej! Ostatnie przykłady? W listopadzie Chór Gaudium Cantates wyśpiewał Srebrny Kamerton, a troje uczniów ze Szkoły Podstawowej w Lubiczu Górnym na Camerimage wygrało Srebrną Kamerę.

 • Utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w banku

  Utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w banku

  2017.11.23

  Codziennie przestępcy podejmują dziesiątki prób użycia cudzych dokumentów, m.in. wyłudzając kredyty. Co zrobić w takiej sytuacji? Jak szybko zgłosić kradzież karty płatniczej? Zachęcamy do zapoznania się z informacją.

 • Informacja na temat wody w Grabowcu

  Informacja na temat wody w Grabowcu

  2017.11.22

  Pojawiające się w mediach informacje dotyczące problemów z jakością wody w Grabowcu nie dotyczą wodociągu gminnego. Osobom, które korzystają z wodociągu prywatnego Lubickie Wodociągi zapewniły punkt czerpania wody z hydrantu znajdującego się na ul. Obi-Wana Kenobiego.  

 • "Goniec gminny"

  Zachęcamy do lektury "Gońca gminnego"

  2017.11.21

  Drogi to temat, który otwiera najnowszy numer biuletynu. Gdzie już zostały, a gdzie zostaną wyremontowane w tym roku? „Gońca” można już znaleźć w naszych stałych puntach dystrybucji. O czym jeszcze przeczytamy w listopadowym wydaniu?

 • -

  Uwaga rodzice najmłodszych dzieci!

  2017.11.21

  Główny Inspektor Sanitarny ostrzega, aby nie używać popularnych smoczków kauczukowych, ponieważ mogą być niebezpieczne dla zdrowia dzieci. Produkt należy zwrócić do sklepu lub zniszczyć.

 • Spotkanie w sprawie projektu ścieżki Lubicz Górny-Złotoria

  Trwają prace nad projektowaniem ścieżki

  2017.11.20

  - Ścieżka rowerowa w Złotorii powinna biec ulicą 8 Marca – nalegał wójt gminy Lubicz Marek Olszewski. Propozycja projektantów była inna, ale po spotkaniu w Urzędzie Gminy Lubicz koncepcja ma być ponownie przemyślana.  

Stronicowanie

Banery

Stopka