Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Aktualności

Stronicowanie

 • Gaz ziemny w drugiej części Grębocina

  Gaz ziemny w drugiej części Grębocina

  2019.10.25

  Po wielu latach sieć gazową zyska również druga część Grębocina - po lewej stronie drogi do Olsztyna. Polska Spółka Gazownictwa przygotowała się już do tej inwestycji. Roboty budowlane mają rozpocząć się na przełomie roku.

 • Wsparcie dla dzieci, młodzieży i rodziców

  Wsparcie dla dzieci, młodzieży i rodziców

  2019.10.21

  Grębociński Oddział Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chełmży od 21 października działa już w nowym miejscu i lepszych warunkach. Jeśli macie potrzebę konsultacji ze specjalistami z poradni, znajdziecie ich teraz w miejscowej szkole podstawowej.

 • Darmowe certyfikowane kursy językowe

  Darmowe certyfikowane kursy językowe

  2019.10.17

  Chcesz nauczyć się języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego, albo też podwyższyć swoje umiejętności w zakresie tych języków? Proponujemy Wam darmowe kursy organizowane przez Urząd Marszałkowski we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku i firmą Training House.

 • Informacja dla rolników od KRUS-u

  Informacja dla rolników od KRUS-u

  2019.10.16

  Rolników prosimy o zapoznanie się z informacją KRUS na temat pomocy dla poszkodowanych w wyniku wystąpienia niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w 2019 r.

 • Budowa kanalizacji w Lubiczu Górnym. Gdzie można już się podłączać?

  Budowa kanalizacji w Lubiczu Górnym. Gdzie można się już podłączać?

  2019.10.08

  Na ul. Nad Strugą w Lubiczu Górnym od 9 października do 17 października, w godz. od 7.00 do 17.00, będą występowały utrudnienia spowodowane budową sieci kanalizacyjno-sanitarnej przez wykonawcę zadania, czyli Lubickie Wodociągi.

 • Od 8 października zmiana kursów linii 35

  Od 8 października zmiana kursów linii 35

  2019.10.04

  Z Referatu ds. Publicznego Transportu Zbiorowego Urzędu Miasta Torunia otrzymaliśmy informację o korektach w rozkładzie jazdy autobusu nr 35. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

 • Palisz w piecu śmieci? Drony nad kominami!

  Palisz w piecu śmieci? Drony nad kominami!

  2019.10.04

  Nad naszą gminą pojawią się drony, które będą sprawdzały jakość powietrza w kilku miejscowościach. Gdzie jest najlepsze? A gdzie zanieczyszczone?

 • Drogowcy przechodzą do spółki

  Drogowcy przechodzą do spółki

  2019.09.12

  Od 1 stycznia 2020 roku w gminie Lubicz ma funkcjonować Zakład Usług Komunalnych, który powstanie na bazie spółki Lubickie Wodociągi. Nowa spółka przejmie też pracowników Zarządu Dróg, Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej w Lubiczu.

 • Zachęcamy do lektury "Gońca gminnego"

  Zachęcamy do lektury "Gońca gminnego"

  2019.09.05

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem "Gońca gminnego". A w nim m.in. o zasadach podziału funduszu sołeckiego, modernizacji oczyszczalni i dwóch miesiącach na "kąpielisku" w Józefowie. Poza tym informujemy o najbliższych wydarzeniach.

 • Rozpoczynamy mycie pojemników na odpady

  Rozpoczynamy mycie pojemników na odpady

  2019.08.30

  W sobotę 31 sierpnia nastąpi odbiór segregowanych. Prosimy o wystawienie worków do godz. 6.00. Przypominamy także, że od 2 września do 30 października toruńskie MPO, na zlecenie gminy, będzie wykonywało usługę mycia pojemników na odpady niesegregowane i bioodpady.

Stronicowanie

Banery

Stopka