Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Rada Gminy Lubicz

 

Zbigniew Barcikowski - przewodniczący Rady Gminy Lubicz

z.barcikowski@lubicz.pl

 

  • Kazimierz Rybacki

 

Kazimierz Rybacki - wiceprzewodniczący Rady Gminy Lubicz

k.rybacki@lubicz.pl

 

  • Zbigniew Szczepański

 

Zbigniew Szczepański - wiceprzewodniczący Rady Gminy Lubicz

z.szczepanski@lubicz.pl

 

  • Zbigniew Bombolewski

 

Zbigniew Bombolewski

z.bombolewski@lubicz.pl

 

  • Justyna Dejewska

 

Justyna Dejewska

j.dejewska@lubicz.pl

 

  • Jerzy Guranowski

 

Jerzy Guranowski

j.guranowski@lubicz.pl

 

  • Małgorzata Jurkiewicz

 

Małgorzata Jurkiewicz

m.jurkiewicz@lubicz.pl

 

  • Teresa Klawińska

 

Teresa Klawińska

t.klawinska@lubicz,pl

 

  • Jolanta Nikiel

 

Jolanta Nikiel

j.nikiel@lubicz.pl

 

  • Aldona Peregonczuk

 

Aldona Peregonczuk

a.peregonczuk@lubicz.pl

 

  • Juliusz Przybylski

 

Juliusz Przybylski

j.przybylski@lubicz.pl

 

  • Jarosław Rybiński

 

Jarosław Rybiński

j.rybinski@lubicz.pl

 

 

  • Marcin Różycki

 

Marcin Różycki

m.rozycki@lubicz.pl

 

  • Danuta Wojciechowska

 

Danuta Wojciechowska

d.wojciechowska@lubicz.pl

 

  • Krzysztof Zając

 

Krzysztof Zając

k.zajac@lubicz.pl

 

Banery

Stopka