Menu

Ułatwienia dostępu

 • Link do strony głównej

  Strona Główna
 • Kontakt

  Kontakt

  Gmina Lubicz

  Lubicz Dolny, ul. Toruńska 21,
  87-162 Lubicz


  NIP: 879-261-75-06
  Kod TERYT: 0415042

  56 621 21 00
  info(at)lubicz.pl

  Uwaga! Wysyłając e-maila,  (at) należy zastąpić symbolem @
  np. nazwa@lubicz.pl

 • Odnośniki

 • Link do BIPu
 • Link do Facebooka

Menu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery


Uczeń nietypowy, czyli wyjątkowy

Co zrobić, by uczniowi się chciało? Jak go wspierać w osiągnięciu celu? Jak uczyć, by faktycznie nauczyć? Na te i inne ważne pytania znajdziecie odpowiedź w Lubiczu Górnym na konferencji dotyczącej pracy z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Do udziału w I Naukowo-Metodycznej Konferencji „Uczeń nietypowy, czyli wyjątkowy – praca z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” Zespół Szkół nr 1 w Lubiczu Górnym zaprasza pracowników instytucji edukacyjnych i społecznych, rodziców, a także inne osoby zainteresowane tematem. Po wysłuchaniu wystąpień prelegentów będzie można wziąć udział w wybranym warsztacie tematycznym. To doskonała okazja do uzyskania praktycznych wskazówek przydatnych w kontaktach z „nietypowymi” dziećmi. Zajęcia poprowadzą m.in. pracownicy uniwersytetów w Toruniu i Poznaniu. Organizatorzy zaplanowali siedem warsztatów, m.in.: o radzeniu sobie z przemocą młodzieży w sieci, o komunikacji w relacjach nastolatek-rodzic, czy o motywowaniu młodego człowieka i wspieraniu go w osiąganiu celów.

Nurtujące pytania będziecie mogli zadać także podczas debaty.

Konferencja odbędzie się 24 maja. Początek o 13.30. Zainteresowani powinni zgłosić się do 16 kwietnia. Formularz oraz dostępne informacje znajdują się w załączonym piśmie. Pytania prosimy kierować pod adres: lucyna_myszka@wp.pl.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli m.in. marszałek, wójt gminy Lubicz oraz dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu.

Konferencja ma stanowić dopełnienie III Paraolimpiady Integracyjnej „Razem możemy więcej”, która w ZS nr 1 odbędzie się 22 maja. Więcej o niej w wydarzeniu na Facebooku.

27.03.2017 r.

« wstecz

Banery

Stopka