Menu

Ułatwienia dostępu

 • Link do strony głównej

  Strona Główna
 • Kontakt

  Kontakt

  Gmina Lubicz

  Lubicz Dolny, ul. Toruńska 21
  87-162 Lubicz


  NIP: 879-261-75-06
  Kod TERYT: 0415042

  56 621 21 00
  info(at)lubicz.pl

  Uwaga! Wysyłając e-mail,  (at) należy zastąpić symbolem @
  np. nazwa@lubicz.pl

 • Odnośniki

 • Link do BIPu
 • Link do Facebooka

Menu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Wielkie granie, wielkich serc

Z czym kojarzy nam się styczeń? Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 26. Finał  już w najbliższą niedzielę. Zachęcamy, zajrzyjcie do szkół podstawowych w Lubiczu Dolnym i Lubiczu Górnym. Będzie się działo!

 

W Lubiczu Górnym o godz. 14:00 rozpocznie się mecz piłki nożnej pomiędzy uczniami a rodzicami. Godzinę później uroczyste rozpoczęcie wydarzenia. Szkoła przygotowała m.in. zabawy z robotami, kąciki rękodzieła i gastronomiczny, a także malowanie twarzy. Nie zabraknie również występów uczniów, kwartetu smyczkowego, Kapeli „Dolina Drwęcy” i pokazu Fit Balance. Całość będzie przeplatana licytacjami.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabrzmi również w sali gimnastycznej w Lubiczu Dolnym (15:00 - 17:00). Uczniowie, rodzice i nauczyciele przygotowali wiele atrakcji. W programie przewidziano m.in. licytację przedmiotów pozyskanych od sponsorów, sprzedaż ciast i przetworów domowych, kiermasz wyrobów uczniowskich, występy uczniów oraz chórów seniora "Arka" i stowarzyszenia "Pokolenia", a także pokaz udzielania pierwszej pomocy przez strażaków. Oczywiście nie zabraknie kwesty. Przybywajcie…

 

 

drukuj (Wielkie granie, wielkich serc)

« wstecz

Banery

Stopka