Menu

Ułatwienia dostępu

 • Link do strony głównej

  Strona Główna
 • Kontakt

  Kontakt

  Gmina Lubicz

  Lubicz Dolny, ul. Toruńska 21
  87-162 Lubicz


  NIP: 879-261-75-06
  Kod TERYT: 0415042

  56 621 21 00
  info(at)lubicz.pl

  Uwaga! Wysyłając e-mail,  (at) należy zastąpić symbolem @
  np. nazwa@lubicz.pl

 • Odnośniki

 • Link do BIPu
 • Link do Facebooka

Menu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Czasowa organizacja ruchu w Lubiczu Górnym (AKTUALIZACJA)

5 lutego o godz. 9:00 rusza przebudowa ul. Bankowej na odcinku pomiędzy ul. Piaskową a ul. Lipnowską. Prace podzielone zostały na II etapy. W pierwszej kolejności wykonawca robót drogowych zajmie się odcinkiem ulicy Bankowej od ul. Piaskowej do ul. Lipnowskiej.

 

W związku z tym od 5 lutego od godz. 9.00 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu drogowego. Ul. Polna będzie ulicą dwukierunkową  – prosimy o nieparkowanie pojazdów wzdłuż tej ulicy. Natomiast od 13 lutego na ul. Polnej pod znakami B36 (zakaz zatrzymywania się i postoju) zostaną umieszczone tabliczki o treści: "obowiązuje od 6.30 do 9.00 i od 14.00 do 17.00".

 

Ulicę Bankową drogowcy wyłączają z ruchu pojazdów.  Dojazd do posesji będzie umożliwiony, jednakże w okresie prac ziemnych i nawierzchniowych może zostać czasowo ograniczony. Dojazd do obiektów handlowo – usługowych odbędzie się od tyłu budynków.

W drugim etapie wykonawca robót zajmie się przebudową skrzyżowania ul. Bankowej z ul. Piaskową.

 

Autobus miejski  MZK linii nr 35 
W związku z przebudową ul. Bankowej w Lubiczu Górnym od poniedziałku 5 lutego godz. 9:00 zostanie zmieniona trasa przejazdu autobusów linii nr 35. Autobusy będą omijać przystanki Lubicz Osiedle i Lubicz Bankowa.
Autobusy, jadąc z Torunia, wjadą za mostem na Drwęcy w ul. Lipnowską i będą się zatrzymywać na wysokości apteki. Będzie to przystanek końcowy i początkowy. 
Autobusy z pętli w Krobi będą odjeżdżać z opóźnieniem ok. 5-minutowym, a w Lubiczu Górnym będą korzystać tylko z przystanku przy ul. Warszawskiej (Droga Krajowa nr 10).

drukuj (Czasowa organizacja ruchu w Lubiczu Górnym (AKTUALIZACJA))

« wstecz

Banery

Stopka