Menu

Ułatwienia dostępu

 • Link do strony głównej

  Strona Główna
 • Kontakt

  Kontakt

  Gmina Lubicz

  Lubicz Dolny, ul. Toruńska 21
  87-162 Lubicz


  NIP: 879-261-75-06
  Kod TERYT: 0415042

  56 621 21 00
  info(at)lubicz.pl

  Uwaga! Wysyłając e-mail,  (at) należy zastąpić symbolem @
  np. nazwa@lubicz.pl

 • Odnośniki

 • Link do BIPu
 • Link do Facebooka

Menu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Złotoria na stulecie niepodległości

Wystawa zgromadzonych zdjęć i pamiątek z ostatnich stu lat, rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego, koncert orkiestry czy turniej tenisa stołowego. To wszystko już 19 maja w Złotorii.

W najbliższą sobotę w Złotorii będzie się działo już od samego rana. O 9.00 w szkole rusza Turniej Tenisa Stołowego „100 lat niepodległości”. – Wiele społeczności, w tym nasza, stara się godnie uczcić stulecie niepodległości – mówi Włodzimierz Sąsiadek, jeden z organizatorów turnieju. – Jak my, amatorzy tenisa możemy to zrobić? Naszym wkładem jest sobotni turniej, na którym zobaczymy wielu znakomitych zawodników, czołówkę województwa. Cieszymy się z tego odzewu i zapraszamy do czynnego udziału w turnieju lub kibicowania.

O 16.00 sołtys, rada sołecka i radne zapraszają (przy szkole) na festyn patriotyczny „Złotoria – 100 lat – Niepodległość”. Z tej okazji przygotowano dwie specjalne wystawy – dawnej Złotorii oraz zdjęć Zdzisławy Kowalskiej, która obecnie regularnie fotografuje swoją miejscowość.

- Zapraszamy serdecznie nie tylko mieszkańców, ale  wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób są związani ze Złotorią – mówi sołtys Barbara Kisielewska. – Być może na zdjęciach ktoś odnajdzie swoich przodków albo miejsca, które pamięta z dzieciństwa.

W programie również m.in. koncert orkiestry oraz występ zespołu pieśni i tańca.

Festyn odbędzie się pod patronatem wójta Marka Olszewskiego.

 

drukuj (Złotoria na stulecie niepodległości)

 • Plakat

« wstecz

Banery

Stopka