Menu

Ułatwienia dostępu

 • Link do strony głównej

  Strona Główna
 • Kontakt

  Kontakt

  Gmina Lubicz

  Lubicz Dolny, ul. Toruńska 21
  87-162 Lubicz


  NIP: 879-261-75-06
  Kod TERYT: 0415042

  56 621 21 00
  info(at)lubicz.pl

  Uwaga! Wysyłając e-mail,  (at) należy zastąpić symbolem @
  np. nazwa@lubicz.pl

 • Odnośniki

 • Link do BIPu
 • Link do Facebooka

Menu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

W Lubiczu wystąpią „Piękni i Młodzi”

W tym roku na „Lubickim Lecie” spotykamy się 18 sierpnia. Koniecznie zarezerwujcie sobie ten termin! Gwiazdą imprezy, organizowanej jak zwykle na terenie przy Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym, będzie zespół „Piękni i Młodzi”.

Przed zespołem „Piękni i Młodzi” (20.30) wystąpi „Katiusza” (od 19.00) oraz lokalni wykonawcy.

Festyn będzie trwać w godz. od 14.00 do 22.00. Od samego początku zapraszamy rodziny z dziećmi. - Dla najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji w bezpłatnym dmuchanym miasteczku – zapowiada wójt Marek Olszewski.

W ramach imprezy zostanie zorganizowany trzeci gminny konkurs na najciekawsze stoisko sołeckie (w namiocie sołeckim ustawionym na terenie festynowym). Forma i treść stoiska tym razem powinna odnosić się do rocznicy 100–lecia niepodległości Polski.

Jury, pod przewodnictwem wójta, oceni pomysłowość, oryginalność przygotowanych stoisk oraz ich związek z tematyką konkursu. Dla najlepszych przewiduje się nagrody – niespodzianki. –  „Lubickie Lato” to nasza największa plenerowa, ale przede wszystkim integracyjna impreza. Zapraszam na nią wszystkich mieszkańców – mówi wójt Marek Olszewski.

Fot. oficjalny fanpage zespołu "Piękni i Młodzi"

drukuj (W Lubiczu wystąpią „Piękni i Młodzi”)

« wstecz

Banery

Stopka