Menu

Ułatwienia dostępu

Menu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

W Lubiczu wystąpią „Piękni i Młodzi”

W tym roku na „Lubickim Lecie” spotykamy się 18 sierpnia. Koniecznie zarezerwujcie sobie ten termin! Gwiazdą imprezy, organizowanej jak zwykle na terenie przy Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym, będzie zespół „Piękni i Młodzi”.

Festyn będzie trwać w godz. od 14.00 do 22.00. Od samego początku zapraszamy rodziny z dziećmi. - Dla najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji w bezpłatnym dmuchanym miasteczku – zapowiada wójt Marek Olszewski.

Oficjalne otwarcie o godz. 16.00. Na scenie wystąpią (od 15.00) m.in. Eden, Akus, Orkiestra Dęta z Aleksandrowa Kujawskiego, Pokolenia, Dolina Drwęcy, Lubiczanie, Złota Jesień, Arka, Ragaton Girls i Zuzanna Kowalewska. "Katiusza" zaśpiewa ok. 19.00, a po niej o 20.30 zobaczycie i usłyszycie zespół „Piękni i Młodzi” .

W ramach imprezy zostanie zorganizowany trzeci gminny konkurs na najciekawsze stoisko sołeckie (w namiocie sołeckim ustawionym na terenie festynowym). Forma i treść stoiska tym razem powinna odnosić się do rocznicy 100–lecia niepodległości Polski.

Jury, pod przewodnictwem wójta, oceni pomysłowość, oryginalność przygotowanych stoisk oraz ich związek z tematyką konkursu. Dla najlepszych przewiduje się nagrody – niespodzianki. –  „Lubickie Lato” to nasza największa plenerowa, ale przede wszystkim integracyjna impreza. Zapraszam na nią wszystkich mieszkańców – mówi wójt Marek Olszewski.

Fot. oficjalny fanpage zespołu "Piękni i Młodzi"

drukuj (W Lubiczu wystąpią „Piękni i Młodzi”)

« wstecz

Banery

Stopka

baner toplayer