Menu

Ułatwienia dostępu

Menu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Wyjazdowe warsztaty lepienia w glinie

Fundacja Ośrodek Inicjatyw Społecznych ANRO w Złotorii wraz z gminą zapraszają mieszkańców do udziału w warsztatach z ceramiki, realizowanych w ramach projektu „Pokoleniowy tandem”.  

Zajęcia odbędą się w Pracowni CUD Alicji Bogackiej w Toruniu, (ul. Most Pauliński 17) znajdującej się w piwnicach galerii. Uczestnicy nauczą się podstawowych technik tworzenia w glinie i wypalania jej w piecu, którym dysponuje prowadząca warsztaty artystka-instruktorka. Najciekawsze pomysły i dzieła zostaną eksponowane na wystawie.

Alicja Bogacka w swojej autorskiej pracowni CUD działa od początku wieku. Jej ceramiczne rzeźby zdobią fasady kamienic, domów, a także ogrody, wnętrza hoteli, restauracji, a przede wszystkim mieszkań. Jej prace były pokazywane na wystawach w wielu miejscach w Polsce, a także w Holandii, Belgii, Niemczech oraz na Litwie.

Szczegółowe informacje na stronie www.foisanro.pl i na Facebooku fundacji.

Na zgłoszenia czekamy pod numerem telefonu: 605988852, 570629162 oraz pod adresem e-mail: kontakt@foisanro.pl, foisanro@gmail.com, a także przez Messenger fundacji.

Przydatne linki:

www.ceramikacud.pl

https://www.youtube.com/watch?v=gVd-5qM4Uy4

Zadanie pn. "Pokoleniowy tandem..." jest finansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego i dofinansowane przez gminę Lubicz. O projekcie pisaliśmy już m.in. tutaj.

 

drukuj (Wyjazdowe warsztaty lepienia w glinie)

« wstecz

Banery

Stopka

baner toplayer