Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Uwaga! Informacja w sprawie remontu przejazdu kolejowego

UWAGA! Przejazd kolejowy w Lubiczu Górnym w tym tygodniu (5-9.11) będzie otwarty. Warszawska firma wykonująca remont na zlecenie PKP pomyliła numery dróg (pismo poniżej). Przejazd będzie remontowany między 12 a 16 listopada.

Pod koniec października informowaliśmy, że przejazd między 5 a 9 listopada będzie zamknięty z powodu remontu. Taką informację uzyskaliśmy wówczas od firmy wykonującej zlecenie. Okazało się to być pomyłką. Pomyłka wykonawcy oznacza, że w tym tygodniu jest remontowany przejazd w Obrowie. Z informacji telefonicznych, jakie udało nam się uzyskać wiemy, że przejazd w Lubiczu Górnym również będzie w remoncie, ale prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. Na razie nie potrafiono nam wskazać dokładnego terminu. 

Uzupełnienie informacji: "Thales Polska Sp. z o.o. informuje, że w dniu 12-11-2018 w godzinach porannych przystępuje do modernizacji przejazdu kolejowego na DW 258  w Lubiczu Górnym (linia kolejowa nr 27 km 154,180). Planowane zakończenie prac dnia 16-11-2018 w godzinach popołudniowych".

drukuj (Uwaga! Informacja w sprawie remontu przejazdu kolejowego)

« wstecz

Banery

Stopka