Menu

Ułatwienia dostępu

 • Link do strony głównej

  Strona Główna
 • Kontakt

  Kontakt

  Gmina Lubicz

  Lubicz Dolny, ul. Toruńska 21
  87-162 Lubicz


  NIP: 879-261-75-06
  Kod TERYT: 0415042

  56 621 21 00
  info(at)lubicz.pl

  Uwaga! Wysyłając e-mail,  (at) należy zastąpić symbolem @
  np. nazwa@lubicz.pl

 • Odnośniki

 • Link do BIPu
 • Link do Facebooka

Menu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Wieczory z poezją, także śpiewaną

Fundacja ANRO wraz z gminą Lubicz zapraszają na kolejne wydarzenie w ramach projektu "Pokoleniowy tandem". To warsztaty z poezji śpiewanej z Aleksandrą Bacińską oraz koncert zespołu Własny Port.

Aleksandra Bacińska, autorka tekstów, jest laureatką nagrody Wojciecha Młynarskiego, za sprawą którego trafiła do szerszej publiczności. Sukces przyniosła jej piosenka „Zęby”, za którą w 1994 roku zdobyła Złote Pióro na Kabaretonie w Opolu. Jej wiersze znajdują się m. in. w repertuarze Michała Bajora, Seweryna Krajewskiego, Maryli Rodowicz i Edyty Jungowskiej. Wydała kilka tomików swoich utworów.

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią poezję, piszą wiersze, chcą się nimi podzielić lub ich posłuchać na spotkania z Aleksandrą Bacińską, które odbędą się 8 i 22 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubiczu od godz. 17.00.

Spotkanie z poezją uwieńczy koncert poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu Własny Port, 25 listopada (w niedzielę) o godz.17.00 w „Porannej Rosie” w Grabowcu.

Warsztaty i koncert są bezpłatne.

Szczegółowe informacje na stronie www.foisanro.pl i na Facebooku, tel. 605988852, e-mail: kontakt@foisanro.pl, foisanro@gmail.com.

Warsztaty są współorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lubiczu.

Projekt „Pokoleniowy tandem” jest realizowany od sierpnia do grudnia 2018 r. przez Fundację Ośrodek Inicjatyw Społecznych ANRO w Złotorii. Został sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Szerzej o projekcie pisaliśmy tutaj.

drukuj (Wieczory z poezją, także śpiewaną)

« wstecz

Banery

Stopka