Menu

Menu

Ułatwienia dostępu

Nawigacja

Treść

Galeria zdjęć

Banery

Zespół Boys zaśpiewa na "Lubickim Lecie"

Gwiazdą tegorocznego „Lubickiego Lata”, czyli największej plenerowej imprezy w gminie Lubicz będzie popularny i znany m.in. z hitu „Jesteś szalona” zespół Boys.

Ale to nie jedyne atrakcje, jakie gmina przygotowała dla mieszkańców na sobotę 24 sierpnia. Na terenie boiska Szkoły Podstawowej w Lubiczu Górnym oraz pasażu przy Amfiteatrze na Placu Niepodległości, już od 14.00 rozłoży się wiele stoisk, ogródków gastronomicznych i innych punktów. Początek wydarzenia godz. 15.00.

Będzie specjalne miasteczko pełne dmuchańców, mini disco i animacje dla najmłodszych, plac do jazd testowych pitbike, występy artystyczne, konkursy z nagrodami, poczęstunek, itp. Zostaną także rozegrane rodzinne zawody gry w kapsle, w których na zwycięzców czekają medale. Zatem, pełna festynowa różnorodność.

Na placu zaprezentują się również policjanci, strażacy i medycy.

W szranki, tradycyjnie w konkursie stoisk, stanie aż 16 sołectw gminy (15.00 – 18.00). Hasło tegoroczne to „Moja Drwęca”. Sołectwa nie będą wiedziały, kto wchodzi w skład komisji konkursowej. Kilkuosobowe jury ujawni się dopiero, ogłaszając werdykt (ok. 19.00).

- Oczywiście impreza jest bezpłatna, zapraszam więc mieszkańców wszystkich sołectw gminy Lubicz do wspólnego spędzenia czasu i wspólnej integrującej zabawy – mówi wójt Marek Nicewicz.

Tradycyjnie podczas imprezy będzie też prowadzona akcja poboru krwi (12.00 – 16.00).

„Lubickie Lato” to największa impreza plenerowa w gminie Lubicz, ciesząca się dużym zainteresowaniem. Co roku ściąga kilka tysięcy osób. Punktem kulminacyjnym wydarzenia jest koncert gwiazdy. Tym razem zaśpiewa znana i lubiana grupa Boys – 20.30. 

Impreza finansowana jest z budżetu gminy Lubicz przy wsparciu sponsorów: Pepco oraz Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUW.

31.07.19, edyt. 21.08

drukuj (Zespół Boys zaśpiewa na "Lubickim Lecie")

  • Plakat

« wstecz

Banery

Stopka