Urząd Gminy Lubicz

Herb

Urząd Gminy w Lubiczu

Biuletyn Informacji Publicznej

Facebook

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Jednostki organizacyjne

MENU

Treść strony


Zbadaj się. To nic nie kosztuje

W październiku w Grębocinie i Lubiczu Górnym będą przeprowadzone bezpłatne badania, które mają na celu wykrycie wirusowego zapalenia wątroby. Zapisy trwają! Liczba miejsc ograniczona.

Gmina Lubicz bierze udział w programie pn. ,,Program Wykrywania WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim”. Badanie, dofinansowane z budżetu gminy, ma na celu wykrycie wirusowego zapalenia wątroby. Polega na pobraniu próbek krwi i przebadaniu ich w kierunku HBs oraz na obecność przeciwciał anty-HCV. Przeprowadzi je wyłoniony w konkursie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rypinie.

Badania odbędą się: 23 października w godz. od 12.00 do 18.00 w Szkole Podstawowej w Grębocinie oraz 25 października w godz. od 12.00 do 18.00 w Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym.

W programie mogą wziąć udział osoby z terenu gminy, które nigdy wcześniej nie były badane w kierunku wirusowego zapalenia wątroby B i C (należy posiadać ze sobą ważny dowód osobisty).

Zapisy chętnych do udziału w akcji przedłużamy do 13 października pod numerem telefonu: 56 62 12 140. Ilość miejsc ograniczona (na każdy punkt, w którym będzie prowadzone badanie przypadają 133 miejsca; łącznie badaniem zostanie objętych 266 mieszkańców gminy Lubicz).

14.09.2017 r., edyt. 9.10.17

powrót

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.