Treść strony

Pełen program WOŚP 2021 :)

Zapraszamy do zapoznania się z programem tegorocznej Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rajd Od Serca z okazji WOŚP

Kolejna propozycja - niedzielny rajd krajoznawczy po podtoruńskich miejscowościach. Trasa rajdu będzie przebiegała ulicami, uliczkami, drogami wewnętrznymi oraz traktami leśnymi przez cztery miejscowości. Złotoria, Grabowiec, Kopanino i Nowa Wieś.

Spacer z pupilem dla WOŚP

Serdecznie zapraszamy właścicieli piesków, kotków, króliczków, kanarków, szynszyli, chomiczków i innych zwierzątek do wzięcia udziału w wydarzeniu charytatywnym na rzecz WOŚP organizowanym przez sztab z naszej gminy.

Twoja krew może pomóc innym

30 stycznia w godz. 10-13 w Lubiczu Dolnym będzie można oddać krew. Krwiobus stanie na parkingu przy Urzędzie Gminy Lubicz. Tak, jak w ubiegłym roku to jedno z działań w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już dziś możesz dołączyć do Orkiestry

W kilkudziesięciu miejscach w naszej gminie, i nie tylko, znajdują się stacjonarne puszki WOŚP-u. Zatem, jeśli macie ochotę dorzucić się do akcji, to wpadnijcie. Gdzie?

Z Biegiem Drwęcy – Lubicki Bieg dla WOŚP [AKTUALIZACJA 3]

30 lub 31 stycznia 2021 roku zapraszamy Was serdecznie do udziału w drugiej edycji wośpowego biegu. Ze względu na obostrzenia związane z epidemią tym razem proponujemy inną formułę, bezpieczną i dostępną dla wszystkich chętnych. 

Letnia zadyma w środku zimy [AKTUALIZACJA]

Pandemia nam nie przeszkodzi! W 2021 roku ponownie pod własnym szyldem zagramy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Już dziś zapraszamy! Ze względu na wprowadzenie tzw. narodowej kwarantanny Finał został przesunięty z weekendu 9-10 na 30-31 stycznia.