Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Sesja nadzwyczajna Rady Gminy Lubicz

  Sesja nadzwyczajna Rady Gminy Lubicz

  2023.11.16

  LXIII sesja nadzwyczajna Rady Gminy Lubicz odbędzie się 20 listopada 2023 r. o godz. 14.00, w sali nr 4 Urzędu Gminy Lubicz. Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z proponowanym porządkiem obrad.

 • Akcja przewonienia gazu ziemnego

  Akcja przewonienia gazu ziemnego

  2023.11.14

  PSG Sp.z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy informuje, że w dniach 20.11.2023 r. do 23.11.2023 r. na terenie Torunia, a także gminy Lubicz zostanie przeprowadzona akcja przewonienia gazu ziemnego, która ma na celu wykrycie i usunięcie nieszczelności.

 • Nagrody sportowe. Wnioski do końca listopada

  Nagrody sportowe. Wnioski do końca listopada

  2023.11.10

  Czekamy na wnioski o nagrody sportowe wójta. Wyróżnienia mogą być przyznane zarówno zawodnikom w sportach indywidualnych, jak i osobom wchodzącym w skład sztafety czy załogi.

 • Tomasz Raczek przyjedzie do Złotorii

  Tomasz Raczek przyjedzie do Złotorii

  2023.11.06

  Starsi znają go ze znakomitych rozmów telewizyjnych ze Zygmuntem Kałużyńskim w cyklu „Perły z lamusa”, młodsi słuchają go na YouTube. Tomasz Raczek, krytyk filmowy 8 listopada będzie gościł w filii biblioteki publicznej w Złotorii. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 • Fundusze europejskie. Przyjdź i zapytaj

  Fundusze europejskie. Przyjdź i zapytaj

  2023.11.02

  Myślisz o pozyskaniu pieniędzy unijnych, a może masz wątpliwości dotyczące rozliczenia? 9 listopada do naszej gminy przyjedzie Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. 

 • Zmiana terminu wywozu śmieci

  Wywóz śmieci w najbliższych dniach

  2023.10.26

  Przypominamy, że 28 października mamy w gminie wywóz segregacji. Natomiast ze względu na Wszystkich Świętych zmianie ulegną terminy odbioru odpadów komunalnych w okresie pomiędzy 31 października a 2 listopada.

   

 • Październikowa sesja Rady Gminy Lubicz

  Październikowa sesja Rady Gminy Lubicz

  2023.10.24

  LXII sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 26 października 2023 r. (czwartek) o godz. 12.00 w sali nr 4 Urzędu Gminy Lubicz. Publikujemy proponowany porządek obrad. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z nim.

 • Kto zostanie Społecznikiem Roku?

  Kto zostanie Społecznikiem Roku?

  2023.10.24

  W czynieniu dobra działają bezinteresownie. Są pracowici, odpowiedzialni, przyjaźni dla ludzi i aktywni. Tacy są społecznicy powiatu toruńskiego. Konkurs  „Społecznik Roku Powiatu Toruńskiego" ma na celu promowanie i docenienie ich działalności.

 • Będą trenować pod okiem gwiazd sportu

  Trening pod okiem gwiazd sportu

  2023.10.20

  7 listopada w Zespole Szkół CKU w Gronowie odbędzie się edycja Hooop Spoort, na którą Fundacja Klub Polskiej Lekkiej Atletyki wraz z gminą zapraszają uczniów klas IV-VI SP. Młodzież będzie rywalizować w konkurencjach indywidualnych, a reprezentacje szkół zmierzą się w sztafecie.

 • Najpierw pobór krwi, potem festiwal ekologiczny

  Najpierw pobór krwi, potem festiwal ekologiczny

  2023.10.19

  Na sobotni Festiwal Ekologiczny Sołectwa Lubicz Dolny zapraszają sołtys i Rada Sołecka Lubicza Dolnego oraz Teresa Klawińska i Marcin Różycki - radni gminni. 21 października odbędzie się także pobór krwi.

Stronicowanie