Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Czyste Powietrze. Konsultacje przy amfiteatrze

  Czyste Powietrze. Konsultacje przy amfiteatrze

  2023.06.13

  Gminny Punkt Programu „Czyste Powietrze” po raz kolejny wychodzi z urzędu do mieszkańców, zapraszając 18 czerwca na darmowe konsultacje w zakresie pomocy w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie na wymianę źródła ciepła i termomodernizację domu.

 • Sesja Rady Gminy Lubicz

  Sesja Rady Gminy Lubicz

  2023.06.13

  LVIII sesja nadzwyczajna Rady Gminy Lubicz odbędzie się 15 czerwca 2023 r. (czwartek) o godz. 14.30 w sali nr 4 Urzędu Gminy Lubicz. Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z proponowanym porządkiem obrad.

   

 • Plakat. Otwarcie filii biblioteki w Lubiczu Górnym

  Otwarcie filii biblioteki w Lubiczu Górnym

  2023.06.13

  W najbliższą niedzielę przeniesiemy się w klimat powieści Juliusza Verne’a. W ten wyjątkowy świat literatury zaprasza Gminna Biblioteka Publiczna, która w Lubiczu Górnym otwiera filię w nowej lokalizacji. Będziecie?

 • Przegląd Twórczości Przedszkolaków

  Przegląd Twórczości Przedszkolaków

  2023.06.13

  W niedzielę 18 czerwca zapraszamy do Lubicza Górnego na Przegląd Twórczości Przedszkolaków, które opanują scenę amfiteatru od godz. 11.00. Czego możemy się spodziewać?

   

 • Uwaga! PSZOK otwarty w innych godzinach

  Uwaga! PSZOK otwarty w innych godzinach

  2023.06.13

  Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu informuje o zmianie godzin funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lubiczu Górnym. Prosimy o zapoznanie się z informacją.

   

 • „Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku”

  „Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku”

  2023.06.12

  Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych Polek. Najbliższe spotkanie 24 i 25 czerwca w Chełmży.

 • Sąsiedzki rajd rowerowy

  Sąsiedzki rajd rowerowy

  2023.06.07

  Stowarzyszenie Kurs na Obrowo przy współpracy trzech gmin Obrowa, Lubicza i Czernikowa 18 czerwca po raz kolejny zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rowerze do wspólnej przejażdżki. Finał w Daglezjowym Dworku w Sąsiecznie.

 • Pozbądź się szkodliwego azbestu

  Pozbądź się szkodliwego azbestu

  2023.06.06

  Urząd Gminy Lubicz ogłasza uzupełniający termin naboru wniosków na dofinansowanie w zakresie demontażu, transportu oraz unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest z  terenu Gminy Lubicz.

 • Lipnowska świętuje inaczej

  Lipnowska świętuje inaczej

  2023.06.06

  Po kilku latach wraca "Święto Ulicy Lipnowskiej". 17 czerwca organizuje je Stowarzyszenie Centrum Lubicz – Pogranicze Kultur, którego celem jest odkrywanie i pielęgnowanie wielokulturowego dziedzictwa Lubicza. 

 • Kolarze na drodze. Droga zamknięta

  Kolarze na drodze. Droga zamknięta

  2023.06.05

  10 czerwca w Młyńcu Drugim odbędą się Międzywojewódzkie mistrzostwa w jeździe indywidualnej na czas. W związku z tym w godzinach od 10.30 do 15.00 droga powiatowa nr 2036 będzie zamknięta.

Stronicowanie