Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Dzieci zapraszamy nad jezioro

  Dzieci zapraszamy nad jezioro

  2023.05.18

  Polski Związek Wędkarski - Koło Gminne Lubicz oraz Gmina Lubicz zapraszają 3 czerwca na Dziecięce Zawody Wędkarskie - spławikowe o Puchar Wójta Gminy Lubicz. Zapisy w biurze zawodów w Józefowie od godz. 8.00.

   

 • Sołtys Roku Powiatu Toruńskiego

  Sołtys Roku Powiatu Toruńskiego

  2023.05.16

  Przed nami 11.edycja konkursu organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Toruniu. Konkursu, do którego może zostać zgłoszony sołtys pełniący tę funkcję przez co najmniej jedną pełną kadencję i piastujący to stanowisko w momencie zgłoszenia.

 • Spokojnie. To tylko ćwiczenia

  Saperzy będą się szkolić

  2023.05.12
  Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu informuje, że w dniach od 16 do 18 maja w godz. 8.00-17.00 na terenie gminy Lubicz przeprowadzi kurs doskonalący dla instruktorów grupy saperskiej i inżynierii wojskowej w zakresie rozpoznania inżynieryjnego.
 • Premie dla młodych rolników - szkolenie

  Premie dla młodych rolników - szkolenie

  2023.05.10

  Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza rolników na szkolenie pn. „Premie dla młodych rolników – zasady udzielania pomocy”, które odbędzie się 16 maja o godz. 10.00.

   

 • Zapraszamy do udziału w II turze konsultacji społecznych SUMP dla MOFT

  Zapraszamy do udziału w II turze konsultacji społecznych SUMP dla MOFT

  2023.05.04

  Prace nad Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia (SUMP dla MOFT) wkraczają w nową fazę. Po diagnozie stanu istniejącego i wstępnej strategii rozwoju zaczyna się planowanie przyszłości.

 • Życzenia od wójta gminy z okazji Dnia Strażaka

  Życzenia od wójta gminy z okazji Dnia Strażaka

  2023.05.04

  - Z okazji Waszego święta, którego patronem jest Św. Florian, składam Państwu życzenia zdrowia, sił i determinacji w pełnieniu trudnej służby strażaka ochotnika (…) Z wdzięcznością dla Was wszystkich tworzących środowisko Ochotniczych Straży Pożarnych  - wójt Marek Nicewicz.

 • Wywóz śmieci w okresie majówki

  Wywóz śmieci w okresie majówki

  2023.04.25

  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że ze względu na długi weekend majowy zmianie ulegną terminy odbioru odpadów w okresie od 1 do 5 maja. Przypominamy też, że 29 kwietnia będzie odbiór segregacji.

 • Konkurs AmberOne Blisko Nas

  Konkurs AmberOne Blisko Nas

  2023.04.24

  Zarządca Autostrady A1 zaprasza do udziału w konkursie, który ma na celu wspieranie inicjatyw w gminach położonych wzdłuż AmberOne. To oznacza, że mogą wziąć w nim udział także stowarzyszenia, biblioteki, koła czy OSP również z naszej gminy.

 • Europejski Tydzień Szczepień

  Europejski Tydzień Szczepień

  2023.04.22

  W dniach 24 do 30 kwietnia obchodzimy Europejski Tydzień Szczepień. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Toruniu organizuje stoisko edukacyjno-informacyjne, gdzie będziemy mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące szczepień ochronnych.

 • Kwietniowa sesja Rady Gminy Lubicz

  Kwietniowa sesja Rady Gminy Lubicz

  2023.04.22

  LVII sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 27 kwietnia (czwartek) o godz. 12.00 w sali nr 4 Urzędu Gminy Lubicz. W załączeniu proponowany porządek obrad oraz link do transmisji.

   

Stronicowanie