Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Styczniowa sesja Rady Gminy Lubicz

  Styczniowa sesja Rady Gminy Lubicz

  2023.01.24

  LIII sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 25 stycznia 2023 r. (środa) o godz. 12.00 w sali nr 4 Urzędu Gminy Lubicz. Prosimy o zapoznanie się z proponowanym porządkiem obrad.

   

 • Program Finału WOŚP w gminie Lubicz

  Program Finału WOŚP w gminie Lubicz

  2023.01.20

  Już po raz czwarty Gmina Lubicz wraz ze sołectwami gra na wlasne konto w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Finał, jak zawsze, jest u nas dwudniowy. Zapraszamy Was do udziału i wsparcia tegorocznego celu akcji "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

 • WOŚP. Wydarzenia z sercem w tle

  WOŚP. Wydarzenia z sercem w tle

  2023.01.19

  Po raz kolejny zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, biegając, truchtając, maszerując, spacerując, morsując, czyli dobrze się bawiąc i zasilając wośpową puszkę. Dziś więcej o kilku wydarzeniach, ale to jeszcze nie wszystko.

 • Pozbądźmy się niebezpiecznego azbestu

  Pozbądź się niebezpiecznego azbestu. Są na to pieniądze

  2023.01.10

  Urząd Gminy Lubicz ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie w zakresie demontażu, transportu oraz unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest w 2023 roku. Dokumenty można składać od 15 stycznia.

   

 • MZK w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

  MZK w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

  2022.12.22

  W okresie świąteczno-noworocznym zmienia się rozkład jazdy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu, którego autobusy kursują także na terenie naszej gminy. Przedstawiamy pełen komunikat przewoźnika dotyczący tych zmian.

 • Konkurs dla organizacji pozarządowych

  Konkurs dla organizacji pozarządowych

  2022.12.21
  Zarząd powiatu ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań w 2023 roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, edukacji ekologicznej, upowszechniania kultury fizycznej oraz turystyki i krajoznawstwa.
 • Wysoko zjadliwa grypa ptaków

  Wysoko zjadliwa grypa ptaków

  2022.12.20

  Prosimy o zapoznanie się z pismem Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii i Rozporządzeniem Nr 19 Wojewody Kujawsko-Pomorskiego z dnia 16.12.2022 r. w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie m.in. powiatu toruńskiego.

 • Praca instytucji i odbiór śmieci

  Praca instytucji i odbiór śmieci

  2022.12.20

  W piątek 23 grudnia nie tylko Urząd Gminy Lubicz będzie otwarty krócej. Przeczytajcie także o pozostałych zmianach, które dotyczą również odbioru odpadów zmieszanych po świętach.

   

 • Ostatnia w tym roku sesja Rady Gminy Lubicz

  Ostatnia w tym roku sesja Rady Gminy Lubicz

  2022.12.19

  LII sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 21 grudnia 2022 r. (środa) o godz. 10.00 w sali nr 4 Urzędu Gminy Lubicz. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się proponowanym porządkiem obrad.

 • Jutro odbiór śmieci segregowanych

  Jutro odbiór śmieci segregowanych

  2022.12.16

  Przypominamy, że w tym miesiącu, zgodnie z harmonogramem na bieżący rok, wywóz śmieci segregowanych przypada wcześniej, już w najbliższą sobotę 17 grudnia.

   

Stronicowanie