Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Przerwa w dostawie wody

  Przerwa w dostawie wody

  2023.05.30
  Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o. informuje, że 1 czerwca w godzinach od 7.00 do 7.40, ze względu na wymianę wodomierza głównego, nastąpi przerwa w dostawie wody w kilku miejscowościach.
   
 • Śmieci niesegregowane wywieziemy częściej

  Śmieci niesegregowane wywieziemy częściej

  2023.05.30

  Uwaga! Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem wywozu odpadów, w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia śmieci niesegregowane (zmieszane) w całej gminie będą odbierane raz w tygodniu.

   

 • Ubiegłoroczny występ przedszkolaków

  Przedszkolaki na scenie w Lubiczu Górnym

  2023.05.30

  Przedszkolaków oraz uczniów „zerówek” zapraszamy na II Przegląd Twórczości Przedszkolaków, który odbędzie się 18 czerwca o godz. 11.00 w amfiteatrze w Lubiczu Górnym.

 • LGD organizuje konsultacje społeczne

  LGD organizuje konsultacje społeczne

  2023.05.19

  Lokalna Grupa Działania ,,Podgrodzie Toruńskie” zaprasza na konsultacje społeczne Lokalnej Strategii Rozwoju, które odbędą się 31 maja o godz. 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie (ul. Długa 49, 87-125 Sąsieczno).

 • Dzieci zapraszamy nad jezioro

  Dzieci zapraszamy nad jezioro

  2023.05.18

  Polski Związek Wędkarski - Koło Gminne Lubicz oraz Gmina Lubicz zapraszają 3 czerwca na Dziecięce Zawody Wędkarskie - spławikowe o Puchar Wójta Gminy Lubicz. Zapisy w biurze zawodów w Józefowie od godz. 8.00.

   

 • Sołtys Roku Powiatu Toruńskiego

  Sołtys Roku Powiatu Toruńskiego

  2023.05.16

  Przed nami 11.edycja konkursu organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Toruniu. Konkursu, do którego może zostać zgłoszony sołtys pełniący tę funkcję przez co najmniej jedną pełną kadencję i piastujący to stanowisko w momencie zgłoszenia.

 • Spokojnie. To tylko ćwiczenia

  Saperzy będą się szkolić

  2023.05.12
  Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu informuje, że w dniach od 16 do 18 maja w godz. 8.00-17.00 na terenie gminy Lubicz przeprowadzi kurs doskonalący dla instruktorów grupy saperskiej i inżynierii wojskowej w zakresie rozpoznania inżynieryjnego.
 • Premie dla młodych rolników - szkolenie

  Premie dla młodych rolników - szkolenie

  2023.05.10

  Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza rolników na szkolenie pn. „Premie dla młodych rolników – zasady udzielania pomocy”, które odbędzie się 16 maja o godz. 10.00.

   

 • Zapraszamy do udziału w II turze konsultacji społecznych SUMP dla MOFT

  Zapraszamy do udziału w II turze konsultacji społecznych SUMP dla MOFT

  2023.05.04

  Prace nad Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia (SUMP dla MOFT) wkraczają w nową fazę. Po diagnozie stanu istniejącego i wstępnej strategii rozwoju zaczyna się planowanie przyszłości.

 • Życzenia od wójta gminy z okazji Dnia Strażaka

  Życzenia od wójta gminy z okazji Dnia Strażaka

  2023.05.04

  - Z okazji Waszego święta, którego patronem jest Św. Florian, składam Państwu życzenia zdrowia, sił i determinacji w pełnieniu trudnej służby strażaka ochotnika (…) Z wdzięcznością dla Was wszystkich tworzących środowisko Ochotniczych Straży Pożarnych  - wójt Marek Nicewicz.

Stronicowanie