Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Zaproszenie na konsultacje społeczne

  Zaproszenie na konsultacje społeczne strategii rozwoju

  2022.08.10

  Lokalna Grupa Działania „Podgrodzie Toruńskie” zaprasza na konsultacje Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR), które w naszej gminie odbędą się 23 sierpnia w Krobi i 24 sierpnia w Złotorii.

   

 • Stalowe anioły. Fot. Andrzej Goiński/UMWKP

  Dla wyróżniających się w pomocy społecznej

  2022.08.08

  Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłasza XVI edycję Nagród Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej na rzecz mieszkańców województwa „Stalowy Anioł”.

 • Zmiana terminów wywozu śmieci

  Zmiana terminów wywozu śmieci

  2022.08.03

  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że ze względu na święto przypadające 15 sierpnia zmianie ulegną niektóre terminy odbioru odpadów. 

   

 • Uwaga! Przed nami upalne dni

  Uwaga! Przed nami upalne dni

  2022.08.02

  Uważajcie na siebie. Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy ostrzega przed upałami. Jutro temperatura poszybuje, a w czwartek może nawet sięgnąć 35°C. 

   

 • Nie przyjmujemy "wniosków na węgiel"

  Nie przyjmujemy "wniosków na węgiel"

  2022.07.28

  W związku z licznymi wizytami mieszkańców i pytaniami informujemy, że Urząd Gminy Lubicz nie przyjmuje wniosków o wypłatę tzw. dodatku węglowego. Składanie wniosków o to świadczenie będzie możliwe po wejściu w życie odpowiednich przepisów.

 • Wakacyjne zajęcia w sołectwach

  Wakacyjne zajęcia w sołectwach. Aktualizacja [Film]

  2022.07.13

  I w końcu są wakacje! Życzymy Wam słonecznego lata, bezpiecznych kąpieli wodnych, radości i odpoczynku. Mamy także dla Was kilkadziesiąt propozycji. Sprawdźcie.

 • Światłowód w zasięgu ręki

  Światłowód w zasięgu ręki

  2022.07.07

  Od dwóch lat na naszym terenie firma NEXERA realizuje budowę szerokopasmowej sieci światłowodowej. W wyniku podejmowanych przez gminę działań pojawiły się możliwości uzupełnienia listy beneficjentów o dodatkowe lokalizacje.

 • "Czyste Powietrze". Spotkanie informacyjne

  "Czyste Powietrze". Spotkanie informacyjne

  2022.06.27

  28 czerwca o godz. 16.00 w remizie OSP w Grębocin odbędzie się spotkanie informacjne na temat "Czystego Powietrza". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania z tego programu.

 • Czerwcowa sesja Rady Gminy Lubicz

  Czerwcowa sesja Rady Gminy Lubicz

  2022.06.20

  XLIV sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 30 czerwca o godz. 12.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Lubicz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

   

 • Na zdjęciu: laboratorium

  Kolejny raz przyjedzie do nas krwiobus

  2022.06.20

  25 czerwca w godz. 10.00-14.00 w Lubiczu Dolnym będzie można oddać krew. Krwiobus stanie na parkingu przy Urzędzie Gminy Lubicz. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc potrzebującym.

Stronicowanie