Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • XXI sesja Rady Gminy Lubicz

  XXI sesja Rady Gminy Lubicz

  2020.05.04

  XXI sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 7 maja o godz. 12.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Grębocinie. Proponowany porządek obrad znajduje się w Ogłoszeniach Biuletynu Informacji Publicznej.

 • Śmieci. Jutro wcześnie rano wystawiamy worki. Fot. Pixabay

  Śmieci. Jutro wcześnie rano wystawiamy worki

  2020.04.24

  W sobotę 25 kwietnia nastąpi odbiór odpadów segregowanych. Prosimy, aby worki wystawić przed godz. 6 rano. Każdy z nich powinien być zawiązany. Przypominamy najważniejsze zasady.

   

 • Instalacja fotowoltaiczna. Możesz dostać jej dofinansowanie. Fot. Pixabay

  Instalacja fotowoltaiczna. Możesz dostać jej dofinansowanie

  2020.04.20

  Ogłaszamy nabór wniosków do projektu pod nazwą „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Lubicz”, którego celem jest pozyskanie dofinansowania zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych.

 • Święta. Harmonogram wywozu śmieci zmieniony

  Święta. Harmonogram wywozu śmieci

  2020.04.10

  Podajemy zmiany w harmonogramie wywozu odpadów w związku ze Świętami Wielkanocnymi. Jutro z sześciu miejscowości nastąpi wywóz bioodpadów. Wyjaśniamy także dlaczego PSZOK musi być zamknięty.

   

 • 4 kwietnia rozpoczynamy wywóz bioodpadów

  4 kwietnia rozpoczynamy wywóz bioodpadów

  2020.04.03

  Jutro bioodpady będą odbierane w całej gminie. Koniecznie prosimy o wystawienie pojemników przed godz. 6.00 rano, ponieważ samochody zbierające śmieci ruszają w teren wcześnie rano.

 • Lista dzieci zakwalifikowanych do "Chatki Puchatka". Fot. Pixabay

  Lista dzieci zakwalifikowanych do "Chatki Puchatka"

  2020.04.01

  Komisja rekrutacyjna ogłosiła listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola publicznego. Do 3 kwietnia rodzice dzieci zakwalifikowanych powinni wysłać elektronicznie do przedszkola podpisane oświadczenie. 

 • ZEASP pracuje do godziny 12.00

  ZEASiP pracuje do godziny 12.00

  2020.03.25

  W związku z obecną sytuacją w kraju oraz kolejnymi obostrzeniami ze strony rządu RP, dyrektor ZEASiP w Lubiczu od 25 marca wprowadza pracę na pojedynczych dyżurach w godzinach od 9.00 do 12.00.

 • Urząd gminy od 16 marca jest zamknięty dla interesantów

  Urząd i jednostki ograniczają bezpośredni dostęp interesantów [Aktualizacja 5]

  2020.03.25

  Przypominamy, że zamknięty jest bezpośredni dostęp interesantów do urzędu gminy, zarówno dla budynku głównego, jak i budynku B, a także do GOPS-u i ZUK-u i ZEASiP-u. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 • Ważne informacje o odpadach. Gabaryty, segregowane, bioodpady

  Ważne informacje o odpadach. Gabaryty, segregowane, bioodpady

  2020.03.23

  Ostatnia sobota w miesiącu (28 marca) oznacza odbiór śmieci segregowanych. Czekamy też na Wasze zgłoszenia dotyczące wywozu gabarytów, a od kwietnia ruszamy z odbiorem bioodpadów.

 • Dziś w nocy prognozowane są przymrozki

  Dziś w nocy prognozowane są przymrozki

  2020.03.19

  Toruńskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przez zjawiskiem przymrozków - dziś od godz. 23.00 do 20 marca, do godz. 9.00. Lokalnie spadek temperatury do -1°C, a przy gruncie do -3°C. 
   

Stronicowanie