Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Strategia. Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

  Strategia. Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

  2021.03.22

  Wójt Gminy Lubicz ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących wstępnego badania na potrzeby opracowywania „Strategii Rozwoju Gminy Lubicz na lata 2021-2028”.

 • Rolniku, te szkolenia są dla siebie

  Rolniku, te szkolenia są dla ciebie

  2021.03.16

  Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Toruniu z/s w Chełmży zaprasza rolników do udziału w szkoleniach on-line. Aby wziąć udział w wybranym wydarzeniu należy zarejestrować się przez internet.

 • Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

  Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

  2021.03.10

  11 marca przypada Dzień Sołtysa. Z tej okazji wójt gminy i przewodniczący rady składają Paniom i Panom Sołtysom najlepsze życzenia. - Chcielibyśmy także docenić pracę członków Rad Sołeckich - mówią Marek Nicewicz i Zbigniew Barcikowski. - Z serca Wam dziękujemy.

 • Życzenia z okazji Dnia Kobiet [FILM]

  Życzenia z okazji Dnia Kobiet [FILM]

  2021.03.07

  W tym roku pandemia i związane z nią obostrzenia nie pozwalają na zorganizowanie Gminnego Święta Kobiet. Dlatego wójt gminy Lubicz Marek Nicewicz i przewodniczący Rady Gminy Lubicz Zbigniew Barcikowski nagrali dla Pań krótki film z życzeniami.

 • ZUS i PFRON razem szkolą online

  ZUS i PFRON razem szkolą online

  2021.03.05

  Już w najbliższą środę, 10 marca w godz. 10.00-11.30 odbędzie się bezpłatne szkolenie online prowadzone przez pracowników bydgoskiego i toruńskiego oddziału ZUS oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dla kogo?

 • Śmieci posegregowane? Wywóz w ostatnią sobotę miesiąca

  Śmieci posegregowane? Wywóz w ostatnią sobotę miesiąca

  2021.02.25

  W najbliższą sobotę 27 lutego MPO odbiera w naszej gminie odpady segregowane. Worki prosimy wystawić przed godziną 6 rano. Przypominamy najważniejsze zasady dotyczące reklamacji nieodebranych śmieci.

 • Ostrzeżenie Wydziału Monitoringu Środowiska w Bydgoszczy

  Ostrzeżenie Wydziału Monitoringu Środowiska

  2021.02.24

  Wydział Monitoringu Środowiska w Bydgoszczy ostrzega dziś przed pyłem zawieszonym w powietrzu. Komunikat dotyczy Torunia, ale z uwagi na bliskość miasta prosimy o zapoznanie się z informacją.

 • Szkolenia online z ekspertem ZUS

  Szkolenia online z ekspertem ZUS

  2021.02.19

  Trwają zapisy na bezpłatne webinarium pod nazwą „Platforma Usług Elektronicznych, jako wygodne i bezpłatne narzędzie kontaktu z ZUS” oraz „Jak samodzielnie utworzyć potwierdzenia danych z ZUS na PUE ZUS”. 

   

 • Planujesz długie życie? Zbadaj się

  Planujesz długie życie? Zbadaj się

  2021.02.12

  LUX MED, realizator Programu Profilaktyki Raka Piersi, w ślad za ogólnopolską kampanią promocyjną Ministerstwa Zdrowia pn. Planuję Długie Życie zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne, które odbędzie się 17 marca w Lubiczu Górnym.

 • Trwa nabór na rachmistrza spisowego

  Trwa rekrutacja na rachmistrza spisowego

  2021.02.03

  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań odbędzie się w dniach 1 kwietnia - 30 czerwca 2021 roku. Nabór kandydatów na rachmistrzów Urząd Gminy Lubicz prowadzi do 9 lutego. Jesteście zainteresowani?

Stronicowanie