Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Wyłożenie planu Nowej Wsi

  Wyłożenie planu Nowej Wsi

  2021.05.17

  Do 18 czerwca trwa wyłożenie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części wsi Nowa Wieś. 1 czerwca odbędzie się dyskusja publiczna, która zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams.

 • MŚP - instrumenty zwrotne, tarcza antykryzysowa

  MŚP - instrumenty zwrotne, tarcza antykryzysowa

  2021.05.17

  Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym za pomocą pomocą  platformy Microsoft Teams, które odbędzie się 20 maja od godziny 10.00. 

 • Konkurs na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego

  Konkurs na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego

  2021.05.17

  Wójt Gminy Lubicz ogłasza konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego prowadzonego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021.

 • MZK w majówkę i specjalny kurs dla maturzystów

  Specjalny kurs autobusowy dla maturzystów

  2021.04.29

  W związku z egzaminami maturalnymi w dniach od 4 do 11 maja zostanie uruchomiony dodatkowy kurs autobusu linii nr 35 z przystanku Lubicz Osiedle na Plac św. Katarzyny w Toruniu. 

   

 • Majówka. Jak będzie wyglądał wywóz śmieci?

  Majówka. Jak będzie wyglądał wywóz śmieci?

  2021.04.28

  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że ze względu na długi weekend majowy zmianie ulegną terminy odbioru odpadów między 30 kwietnia a 5 maja.

   

 • Urząd gminy ograniczył przyjmowanie petentów

  Koronawirus. Jak załatwiać sprawy w urzędzie i gminnych instytucjach? [AKTUALIZACJA 42]

  2021.04.28

  Do 17 maja prosimy o zdalny kontakt z urzędem i jego jednostkami. Podajemy numery telefonów i e-maile. Tutaj znajdziecie też inne aktualizowane informacje związane z bieżącym funkcjonowaniem gminy.

 • Wywóz odpadów. Ściągawka świąteczna

  Wywóz odpadów. Ściągawka świąteczna

  2021.03.31

  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że ze względu na Święta Wielkanocne zmianie ulegną terminy odbioru odpadów między 5 a 7 kwietnia.

   

 • Strategia. Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

  Strategia. Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

  2021.03.22

  Wójt Gminy Lubicz ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących wstępnego badania na potrzeby opracowywania „Strategii Rozwoju Gminy Lubicz na lata 2021-2028”.

 • Rolniku, te szkolenia są dla siebie

  Rolniku, te szkolenia są dla ciebie

  2021.03.16

  Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Toruniu z/s w Chełmży zaprasza rolników do udziału w szkoleniach on-line. Aby wziąć udział w wybranym wydarzeniu należy zarejestrować się przez internet.

 • Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

  Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

  2021.03.10

  11 marca przypada Dzień Sołtysa. Z tej okazji wójt gminy i przewodniczący rady składają Paniom i Panom Sołtysom najlepsze życzenia. - Chcielibyśmy także docenić pracę członków Rad Sołeckich - mówią Marek Nicewicz i Zbigniew Barcikowski. - Z serca Wam dziękujemy.

Stronicowanie