Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Wójt Lubicza Marek Nicewicz

  Głosowanie nad absolutorium dla wójta [Na żywo na FB]

  2020.06.18

  18 czerwca o 12.00 w świetlicy w Krobi odbędzie się XXII sesja Rady Gminy Lubicz. W programie czwartkowego posiedzenia jest m.in. uchwała w sprawie udzielenia wotum zaufania wójtowi Markowi Nicewiczowi.

 • Uproszczone Plany Urządzenia Lasów

  Uproszczone Plany Urządzenia Lasów

  2020.06.18

  Na zlecenie starosty toruńskiego ponowne wykładamy do publicznego wglądu dotyczące naszej gminy Uproszczone Plany Urządzenia Lasów i Inwentaryzacji Stanu Lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa.

 • Kolejność wniosków wylosujemy online

  Kolejność realizacji wniosków wylosujemy online

  2020.06.10

  16 czerwca na gminnym profilu FB odbędzie się losowanie kolejności realizacji wniosków, które mogą zostać dofinansowane w ramach projektu „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Lubicz”.

 • Informacja dotycząca odbioru odpadów komunalnych

  Informacja dotycząca odbioru odpadów

  2020.06.09

  W związku z tym, że w czwartek jest Boże Ciało – święto wolne od pracy, nastąpi tymczasowa zmiana w harmonogramie wywozu odpadów komunalnych.

 • Gdzie nie będzie prądu?

  Gdzie nie będzie prądu?

  2020.06.05

  Energa - Operator informuje, że w związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych napięcia nie będzie na trzech stacjach transformatorowych w naszej gminie. 

 • Fotowoltaika. Mieszkańcy złożyli ponad 100 wniosków

  Fotowoltaika. Mieszkańcy złożyli ponad 100 wniosków

  2020.06.01

  Od jutra rozpoczynamy wizyty u mieszkańców, którzy złożyli wnioski o dofinansowanie w ramach projektu „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Lubicz”.

 • Do zabawy najmłodszych mieszkańców zaprasza wójt Marek Nicewicz

  Dzieci, czekamy na Wasze prace

  2020.05.29

  Z okazji Dnia Dziecka, którego w tym roku nie można niestety tradycyjnie świętować wspólnie (koronawirus), wójt gminy Lubicz zaprasza dzieci i młodzież do zabawy plastyczno-literackiej z upominkami dla każdego uczestnika.

 • Energa planuje przerwy w dostawie prądu

  Energa planuje przerwy w dostawie prądu

  2020.05.22

  Energa – Operator informuje, że w związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych 22 maja nie będzie prądu w Grabowcu i Złotorii, 25 maja w Grębocinie, a  28 i 29 maja w Lubiczu Dolnym. Na jakich ulicach?

 • XXI sesja Rady Gminy Lubicz

  XXI sesja Rady Gminy Lubicz

  2020.05.04

  XXI sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 7 maja o godz. 12.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Grębocinie. Proponowany porządek obrad znajduje się w Ogłoszeniach Biuletynu Informacji Publicznej.

 • Śmieci. Jutro wcześnie rano wystawiamy worki. Fot. Pixabay

  Śmieci. Jutro wcześnie rano wystawiamy worki

  2020.04.24

  W sobotę 25 kwietnia nastąpi odbiór odpadów segregowanych. Prosimy, aby worki wystawić przed godz. 6 rano. Każdy z nich powinien być zawiązany. Przypominamy najważniejsze zasady.

   

Stronicowanie