Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Posegreguj odpady i wystaw worki

  Posegreguj odpady i wystaw worki

  2021.01.28

  W najbliższą sobotę 30 stycznia w całej naszej gminie mamy odbiór śmieci segregowanych. Worki prosimy wystawić przed godziną 6 rano. Jakie są najważniejsze zasady dotyczące reklamacji nieodebranych odpadów? Przypominamy.

 • Konkurs "Zabytek Zadbany 2021"

  Konkurs "Zabytek Zadbany 2021"

  2021.01.27

  Narodowy Instytut Dziedzictwa ogłosił nabór do kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zabytek Zadbany 2021”, który skierowany jest do właścicieli sprawujących opiekę nad obiektami zabytkowymi w sposób godny propagowania.

 • WOŚP. Rozkręcamy się. Licytacje, kiermasze, wydarzenia

  WOŚP. Rozkręcamy się. Licytacje, kiermasze, wydarzenia

  2021.01.25

  Wielkimi krokami zbliża się ostatnia niedziela stycznia, a wraz z nią Finał WOŚP. Licytacje już trwają! Zachęcamy do zabawy w szczytnym celu. Zapraszamy też do udziału w wydarzeniu m.in. Spacerze z pupilem i innych.

 • Uwaga! Dział Świadczeń Rodzinnych zamknięty

  Dział Świadczeń Rodzinnych zamknięty

  2021.01.21

  Pilne! Dział Świadczeń Rodzinnych GOPS (mieszczący się w budynku B urzędu w Lubiczu Dolnym) od teraz z powodu kwarantanny pracowników jest zamknięty do odwołania.

   

 • Twoja krew może pomóc innym

  Twoja krew może pomóc innym

  2021.01.20

  30 stycznia w godz. 10-13 w Lubiczu Dolnym będzie można oddać krew. Krwiobus stanie na parkingu przy Urzędzie Gminy Lubicz. Tak, jak w ubiegłym roku to jedno z działań w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Dyżur telefoniczny i szkolenie online

  Dyżur telefoniczny i szkolenie online

  2021.01.19

  Jeśli masz wątpliwości dotyczące m.in. zasad sporządzania dokumentów ubezpieczeniowych, to możesz wyjaśnić je w rozmowie z ekspertem ZUS lub zapisać się na szkolenie dotyczące elektronicznych form komunikacji.

 • XXVI sesja Rady Gminy Lubicz

  XXVI sesja Rady Gminy Lubicz

  2021.01.18

  Jak zostanie rozdzielony tegoroczny budżet gminy? W czwartek 21 stycznia radni będą głosować m.in. na nad podjęciem uchwały w sprawie uchwalenia budżetu na 2021 rok. Sesja odbędzie się o godz. 12.00 w świetlicy wiejskiej w Krobi.

   

 • Pozbądź się szkodliwego azbestu

  Pozbądź się szkodliwego azbestu

  2021.01.12

  Urząd Gminy Lubicz ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie w zakresie demontażu, transportu oraz unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest. Co należy zrobić?

   

 • Pieniądze na zakup komputera dla dziecka z rodziny rolniczej

  Pieniądze na zakup komputera dla dziecka z rodziny rolniczej

  2020.12.18

  Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub laptopa wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.

 • Wywóz odpadów w okresie świąteczno-noworocznym

  Wywóz odpadów w okresie świąteczno-noworocznym

  2020.12.18

  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że ze względu na Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok oraz Święto Trzech Króli zmianie ulegną terminy odbioru odpadów zmieszanych.

Stronicowanie